Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kikövetitek az olyan celebeket...

Kikövetitek az olyan celebeket, akik a reklámon kívül semmi értelmes tartalmat nem mutatnak?

Figyelt kérdés

OLYANOKHOZ SZÓL A KÉRDÉS, AKIK KÖVETNEK CELEBEKET. Remélem érthető. Akik nem követik őket, keressenek másik kérdést.


Követek néhány közszereplőt, viszont van aki az életéből semmit nem mutat, csak akkor jelentkezik be, ha reklámoz valamit. Én emiatt követtem ki pl Zimány Lindát már több hónapja. Érdemi tartlom nulla, csak storykban a brutál sok értelmetlen reklám.

Kezd Köllő Babett is ilyen lenni.



2022. jan. 23. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem Hódi Pamela! Annyira már nem neki való ez a világ. Csak reklámoz, de szerintem már azt is fapofaval.
2022. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Feljott par ilyen celeb ajanlasban amikor Magyarorszagon voltam, khm erdekes ez az algoritmus.

Mondom bekovetem nezzuk. Hat nem sokaig neztem, mert semmi erdekes nem volt bennuk: reklam, kajafoto, reklam, selfie reklam, selfie, etterem foto, utazas, selfie.


Lennenek jo otleteim ki mivel lenne hiteles marketing teren, de sajat maga szurja el a lehetosegeit 1-1 interju vagy komment alatt, mert a tobbseguk egy blod, kolbaszon felkapaszkodott no es annyi az egesz tehetsege, hogy vekony meg ossze lett rakva: haj, korom, cici, szoli.

2022. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, akiket kikovettem en:


Zimany Linda - fent leirtam, kaja, selfie, reklam, kaja, selfie, reklam.


Vasvari Vivien - ott az erotikus kepek meg radobtak egy lapattal. Marmint o most cipot, nadragot akar nekem eladni, vagy magat?

Kicsit a marketinges STP process elcsuszott a fejekben ott.

2022. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vasvári Vivien engem letiltott. Pedig életemben nem írtam neki egy kommentet sem.


Nagy Adrit is kikövettem, mert unalmas volt. B. Nagy Rékát is.


Nem azt mondom, hogy mindenki rakja ki az egész életét instára, de én szeretem ha személyesebb tartalmakat is készítenek. Köllő Babettet a Sztárban sztár leszek alatt követtem be. Akkor még voltak tartalmai, viszont mióta vége lett a műsornak, azóta semmi.

2022. jan. 23. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

😂 Szerintem amilyen butacska mast akart tiltani csak veletlen teged sikerult.


En amugy ilyen dolgokkal foglalkozo instagramokat kovetek:

- pszichologia, onfejlesztes

- Excel tippek

- divat, ruhazat

- fodraszat

- aesthetic practitioners: botox es filler

- lakberendezes

- utazas

2022. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kasza tibit, andit is kikövettem. Tibi semmi másról nem beszél, posztol kb csak a diétáról, andi meg a mankeres termékekkel verte ki nálam a biztosítékot. Néha néha rájuk nézek még de nem követem őket.
2022. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én anno Kulcsár Edinat untam meg, de mióta az új párjával van, inkább vissza követtem mert érdekel a dráma. B. Nagy Rekaval a tetkos, lepukkant kinézete óta nem tudok azonosulni. Mankernél is rezeg a léc… hódi pamela számomra is unalmassá vált. Dukai Regi szinten uncsi, akárcsak Weisz Fanni
2022. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilagyi Szilvitől váltam meg, pedig amúgy szimpi, de túl sok a reklám már és kevés a személyes tartalom.
2022. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tápai Szabina is ugyanez. Akárhányszor bejelentkezik, mindig csak a reklámot nyomja. Már az életükből semmit sem mutat.
2022. máj. 4. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mazsit is kikövettem. Mióta megvan a gyerek meg volt a probléma a házasság körül azóta is csak reklám van. Mondjuk előtte is de most nagyon durva mennyiség.

Szerintem nem igazán lett az a kapcsolat megmentve mert semmi közöset nem posztolnak. Krisztián is csak a focis fogadást meg edzés, magvas gondolatok az életről, meg is látszik, hogy párszáz lájkot tud összegyűjteni egy egy képre hónapok óta.

2022. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!