Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochi úgy hallom nem lett...

Bochi úgy hallom nem lett értelmesebb, mint volt. Miért nem használta ki az időt amíg nem volt munkája? Rengeteg könyvet elolvashatott volna 😀

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Biztos a nőket hajkurászta.
2020. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember maga a két lábon járó egoizmus. Sok közszereplőt ismerek, de ő toplistás helyen van ha a nagyképűséget nézzük.

Én mindig is utáltam, lehet hogy egy művelt és intelligens ember, de semmi empátia és érzelmi intelligencia nem szorult belé.

2020. szept. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sosem tartottam értelmes embernek, annak ellenére, hogy elhallgatom az irodában az új műsorát is.

Szerintem tipikus félművelt embert, aki sok témában elsüt pár közhelyet, de mélyebb tudása semmilyen témában sincs, ja meg elvileg jól beszél angolul, németül, de ez meg a mai világban már alapvető a legtöbb munkahelyen.


én azt utálom benne, ahogy beszél a betelefonálókkal. Amikor mondjuk egy nem annyira képzett ember a telefonáló (pl. bizt. őr), érezhetően lekezelő, bezzeg a buta libákkal mindig kedves.

2020. okt. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem szimpatikus, amikor a műsorában (#Bockor) Lakat T. Károlyt megszégyenítő módon nyalja körbe a vendéggárdát.
2021. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az irodában kénytelen vagyok hallgatni a csodás műsorukat.

Bochkor egy pénzes proli semmi több.

Nincs olyan téma, amihez érdemben hozzá tudna szólni, de minimum zseninek képzeli magát. Még az angolkiejtése is elég gyenge, pedig elvileg angol szakot végzett. Biztos vagyok benne, hogy még a híreket sem olvassa el a neten, olyan szinten vakon van minden témában.

Azt meg hagyjuk is, mekkora tahó. Transzneműeken sziámi ikreken élcelődik, arra büszke, hogy nem érdekli a környezetvédelem, bicikliseket szidja stb.

2023. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!