Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetséges hogy Damu...

Hogyan lehetséges hogy Damu Roland 2 oltással került ennyire rossz állapotba koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Amikor mind a kettő oltást megkapta. Hogy lehet ez?🤔

[link]



2021. dec. 17. 15:08
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem egy eset? Akkor hány? Miért csináltok magatokból bohócot állandóan? Nevetséges ahogy egy-egy halálesetből, aminél nyilván nincs bizonyítva sem, hogy mi miatt halt meg, de ti azonnal az oltásra asszociáltok és rögtön farkast kiálltotok. A linkelt oltal pedig rettentő "hiteles".

(direkt raktam macskakörmök közé, mert antivaxerek agya képtelen befogadni az iróniát és a cinizmust)

2021. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
18%

Ő egy eset, valószínűleg akadnak még mások is akik oltás után hunytak el és vagy arra, vagy másra fogták. Egyébként megmagyarázatlan esetek voltak korábban is, esetleg azoknak a számával lehetne összevetni. Az, hogy egy másik földrészen élő 3x oltott elhunyt valamiben, mit bizonyít? Igen, van arra is esély, hogy a 3 oltás okozott valamit a szervezetében csak hogy tapsoljanak egyet azok, akiknek ez örömet okoz, de bármi más akut megbetegedés is okozhatta a halálát, a talált cikkek nem térnek ki erre, bár annyit nem néztem meg. Legalább létezik, nem csak valami szentkoronaigazságoldala.info kitalációja.


Apropó, dr Sins nem mondott valami újat?

2021. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
81%

51.


"Nevetséges ahogy egy-egy halálesetből,"



Szánalmas vagy! Nem tudom ki hivatkozott a Kóborra, tele voltak Vele az újságok, most

meg szinte megsértődsz, ha megmutatjuk a másik oldalt .



"A linkelt oltal pedig rettentő "hiteles"


Ugyanez kmegtalálható számos helyen , remélem az angol nem gond:


[link]



52.


"Az, hogy egy másik földrészen élő 3x oltott elhunyt valamiben, mit bizonyít?"


Itt van magyar is: Elég?


[link]


"Koronavírus-fertőzésben meghalt az év veszprémi mentőse"


Mi van? Belinkeljem az egész netet?!

Szánalmas

2021. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a szánalmas a kamu hír oldalaiddal. Mondjuk aki ilyen kaliberű weboldalakról művelődik, nem is várható el több tőle.

Nem kóborra hivatkoztam, hanem az egyik okostojás válaszara aki belinkelt egy twitteres orvost aki meghalt.

Őrjöngj még egy kicsit, senki se sertodik meg ha megmutatjatok az ellenoldalt, de akkora kamu hulladékokkal ervelgettek, hogy az már fáj. Nem veszitek észre magatokat?

2021. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
81%

54.


Neked elmentek otthonról!


Több hivatkozást is beraktam te meg 0-t!


Olyan vagy,mint egy 6 éves kisgyerek, hogy utánozol, lehet, hogy az is vagy!


Csak te rikácsolsz itt, jobb lenne ha lefeküdnél aludni, kisgyerekeknek nem való ilyenkor fent lenni.

2021. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
0%
#55 Jajj, egyem a kis szívedet! Annyira imádom a szemelyeskedesedet! <3
2021. dec. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
12%

Ha már angolt linkelsz, akkor ne ilyen go spa vagy mi, net végződésű katolikusnak beállított oldalt, rendes híroldal is írt erről.


Nézz meg 5 évvel ezelőtti cikkeket, akkor is haltak meg mentősök ebben-abban, minden mentős halálhíre nem köthető a covidhoz. Aki meg igen, arra igazak a fentiek, hogy az oltás nem ad 100% védelmet halál ellen. Csak ugye divat ezzel érvelni, hogy beoltották és mégis elkapta a covidot, ez vajon hogy lehet? Na vajon hogy lehet? Ugyanúgy be lehet kerülni oltottan a kórházba, de több esélyed van csak lélegeztetőre kerülni ahelyett, hogy meghalnál.

Direkt ma is végignéztem a covidon fekvőket. a fiatalabbak mind oltatlanok, az idősebb oltottaknak több alapbetegségük van, valaki egy bakteriális tüdőgyulladásra kapta meg a covidot a szobatársától. Bár mint tudjuk, a covid is baktérium, nem?

2021. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Fejezd be a handabandázást.
2021. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy még mindig azt hiszed, hogy Pistike vagyok a 8B-ből és kb. akkor jártam kórházban, amikor eltört a lábam. :D

De befejezem, covidban szegény boldog új évet kívánok, maximum 10 %-os tüdőérintettséggel, pá.

2021. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Úgy hogy az injekcióban sars retro virus malária aids töredék és az immunrendszert blokkoló genetikai adalékok tartósitva adjuváns aluminiummal bariummal higannyal .... Tehát a tudományos álláspont megkapta azért hogy védje stimulalja az immunrendszerét de csóri nem elég erős a variansokra ezt tetézve megfertőződött ... A szer most leépíti majd a klinika gépre teszi, aztán vége a mesének .
márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!