Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetséges hogy Damu...

Hogyan lehetséges hogy Damu Roland 2 oltással került ennyire rossz állapotba koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Amikor mind a kettő oltást megkapta. Hogy lehet ez?🤔

[link]



2021. dec. 17. 15:08
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
42%
39 Ha te egészségügyes vagy,akkor Én Billgates
2021. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
30%
Az oltáselleneseknek ez a mániájuk, hogy minden béna átlátszó hazugságot elhisznek a neten, az ismerőseiknek is elhiszik, uogy meghaltak 2x is az oltás után, de ha a neten leírja valaki az igazaty akkor egyből átmennek tagadásba és egyből odaírják, hogy már pedig a másik biztos nem ott dolgozik, érve az nincs, hogy miért, hanem csak mert ők azt mondják. Fura ez az értelmi fogyi logika
2021. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
42%

42.


41 Nem vagyok oltás ellenes!

Most mi lesz?!

2021. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

45.

Ez nem érv, jelentve lettél.

2021. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
47 Most sem tudsz érvelni. Mennyire szánalmas vagy? Unatkoztál karikor mi?
2021. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
41%

Várok legalább 2nél több "átlátszó hazugságot" kérlek. Ha már úgyis ennyi van :D

Illetve a covid osztályos barátunk ezzel azt is elárulta, hogy a statisztika még nagyobb része fszság, tehát a halálozások sok esetben nem a covid miatt voltak. Akit leírtál, az magától is meghalt, most a Covid miatt hamarabb.

Oltassátok magatok kérlek autóbaleset, rák, cukorbetegség és minden kutyafsza ellen is, hátha valamelyiket megússzátok :)

2021. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
34%

Kóbor oltatlan volt, ráadásul majdnem 80 éves, ebben az életkorban egyébként sem meglepő, ha elhunynak az emberek. Egyéb betegsége nem tudom, volt-e.


Nekem mindegy ha nem hiszed el mi vagyok, de az például szomorú, amikor valaki szakmai tanácsot kér és inkább hisznek a grabovoj számot és ecetes szódabikarbónát ajánlónak.


Az idősebb korosztály elhunytjai körében valóban nem feltétlenül a covid az elsődleges halálok, de a diagnózisok között feltüntetésre kerül. Lehetséges, hogy valaki egyébként is meghalt volna, de az tény, hogy a covid bármelyik más betegségre rátesz még néhány lapáttal, így közvetetten mégis az okozta a vesztét. Az oltatlanok állapota általában sokkal rosszabb, előfordul, hogy az oltottak csak azért kerülnek a covidra, mert pozitív volt a tesztjük, így nem lehet őket a fehér osztályon tartani.

Például betegáthelyezés előtt rutinszerűen teszteltünk egy nénit, pozitív lett, a vele egy kórteremben lévő 5 másik néni szintén. Mindegyikőjüket át kellett helyezünk a covidra, pedig egyiküknek sem volt semmilyen covidra jellemző tünete, soha nem derült volna ki, ha nincsenek tesztelve. Mind oltottak voltak.

Amit észrevettem, hogy kb. az 50-es korosztály az a határ, ami alatt csak és kizárólag oltatlanok kerülnek be a Covid osztályra. Az idősebb oltottak egy része pedig más betegség mellett a pozitív teszt miatt van ott és nem a covid okozta tünetek miatt került kórházba. Szóval szerintem mindenképpen van értelme oltatni, akár Orbán mondja vagy akár Gyurcsány mondaná, eleve nem kellett volna politikai kérdést csinálni belőle.

2021. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
0%

48


A mentősöknek,orvosoknak hány oltásuk van?


"Gyászolnak a tatabányai mentősök – orvos barátjukat vesztették el

Kollégájuk 48 évesen, tragikus hirtelenséggel hunyt el, orvos barátjukat gyászolják a tatabányai mentősök."


[link]

2021. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
75%

Senki nem mondta, hogy az oltás után nem lehet meghalni. Fent valaki írta a biztonsági öves hasonlatot, ugyanúgy megsérülhetsz és meghalhatsz ha baleset ér, de jóval kisebb valószínűséggel.


A linkelt főorvos egyébként covidban hunyt el? A cikk nem tér ki erre, a Fb link privát. Lehet stroke-ot kapott.


Egyébként az első 2 oltás után kb. fél évvel állítólag ugye csökken a hatás és a 3. oltás után is időbe telik, amíg kialakul a védettség.

2021. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos nem egy eset van


"Sírjunk a temetésén? - Oltásmániás orvos közölte a twitteren, hogy nem fog az "önző" oltatlanok temetésén sírni, harmadik injekciója után meghalt"


[link]

2021. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!