Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit csinált a Berki hogy...

Mit csinált a Berki hogy Mazsi ennyire kivan miatta?

Figyelt kérdés
Még insta bioból is levette hogy a felesège, fekete profilkép stb… megcsalta?
2021. nov. 26. 07:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, biztos kedveled őket, de nagyon nevetnék, ha szétmennének, remélem a válótárgyalást is leélőzik.:D Bár nem kívánom a gyereknek. Felnőhetne már úgy az egyik Berki, ha már Natinak nem sikerült, hogy teljes a család...Egyedül a két gyereket sajnálom.
2021. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Pont most láttam én is, ki akartam írni kérdést :D Krisztiánnál is ott van Mazsi de nem lehet rákattintani
2021. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És már Krisztián le is vette, hogy a felesége
2021. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már mással nem bírják felhívni magukra a figyelmet és taktika ez is...
2021. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
88%
Valaki megkérdezte Mazsinál, de törölte. Elég fura, de nem lepődnék meg, ha megcsalta volna a berki. Illetve Mazsi tett ki egy "hazug" idézetet is instasztoriba.
2021. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Nem ismerős ez? Pami is addig volt jó amíg meg nem született Nati, utána már nem Krisztián volt az első..

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből

2021. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Mostanaban mintha Mazsi egyre jobban ontudatra ebredne. Mar nem elneveti a szemetkedest, hanem beleall es szamon keri Berkit. Regen meg fulig szerelmes volt Mazsi plusz latszott, hogy alomvilagban elt Berki elott. Kb 3-4 eve vannak egyutt, azota szerintem gyult a sok rossz dolog Berkivel kapcsolatban. Amiota Mazsi terhes lett/megszulte a kozos babat azota se tud visszavenni az arcabol, a tegnapi live-ban is tiszteletlenul bant Mazsival es nem birt magaval mindig mindenhol neki kell szerepelni, nem szamit az sem ha epp a sajat felesege beszel.

De Pami is detto ugyanez volt, vedte Berkit foggal korommel mig egyutt voltak, hogy milyen rendes es kedves apa,tars...aztan tudjuk utana milyen bosszuhadjaratot inditott Pamela ellen.

Remeljuk Mazsi csaladja esznel van es segitik ot miutan szakitanak.

2021. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltűnt 😃
2021. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mazsi már kikövette a férjét instán.
2021. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj. Az már komoly problémát jelent :D
2021. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!