Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Iron Channelről...

Mit gondoltok Iron Channelről elterjedt dologról?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, 2 videós bizonyítékokkal tudják bizonyítani hogy a srác kislányokatvetkőztetett le..

A srác felrakott most egy videót amiben sajnáltatja magát, és összevissza halandzsázik mellé persze szanaszétvan vágva a videó.

Mostanra kommentelni sem lehet egyetlen videója alá sem.


Olyan ismerős a szitu, nem?

Nosika..


2021. nov. 17. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Simán igazak lehetnek a vádak
Ez kamu, iron a király
104 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
26%

Ennyi alapján nem lehet eldönteni.

Teszem hozzá, hogy én az egyik srác videóját láttam, és simán sárba tiporta ő is a lány személyiségi jogait, mondván, hogy aki felismeri szóljon neki, hogy vegye fel a kapcsolatot a videóssal, aki bár torzítva, de tudta és emgedélye nélkül feltette a videót róla a netre, és a lány kiskorú.

Elég érdekes mindkét fél...

2021. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy mit képzel magáról a videós, youtube-er vagy micsoda ő (láttam mindkét videót, de nem követem az esetet, nem mélyedtem bele a témába), azonban a kiscsajok is megérnek egy misét. Anno 11 évesen voltam annyira normális gondolkodású, hogy meg se forduljon a fejemben, hogy bárki előtt vetkőzni kezdjek. Igaz, akkoriban nem ültem sokat gép előtt, de ez nem hiszem, hogy attól függ. Ettől persze nem kevésbé aberrált a fickó, nem indok, hogy a gyerekek ennyire befolyásolhatók, ezért ő ezt kihasználja.
2021. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
96%
Olvasd a válaszokat, a legtöbb szülőt nem érdekli: https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..
2021. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

Gyanús a srác nem is kérdés..

Volt egy videója, amiben elmeséli, hogy hogyan kell felmenni a DarkWebre.


Lásd-> [link]


Meg azért van egy jó pár videója ahol random gyerekeket vesz rá arra hogy üsse a kazánt meg ilyesmi, szóval kétlem, hogy távol áll tőle a pedofília.


Az a videója, meg egy nagy semmi, amit tegnap kitett, én az első pár másodpercben még hittem neki, aztán már nem, semmi normális bizonyítékot nem tudott felhozni, ha nagyon akarná megnézni a log-ot, és abból kiderülne minden, de mivel ő is benne van, nem teszi..


iRon ha ezt olvasod, két lehetőséged maradt.


1. Megrizikózod, hogy mész a börtönben, de tekintettel arra, hogy nem zajlott le szexuális tevékenység szerintem nem fognak semmit sem tenni, szóval ezt megúsztad.



2. Feladod magad, biztosan kapsz valamit, de még mindig jobban jársz mintha nem adnád fel magad, ha meg megúsznád és nem lett volna semmi akkor rosszabbul, mérgelegj.


Tanulság:

Nem csinálsz többet ilyet, ha mégis akkor normálisan csinálod, nem teszed ki sehová YouTube ilyesmi..


De szerintem hagyd abba, megér neked 5 év börit?


Szerintem nem..


Ha bármilyen jogi kérdésed lenne, vagy valami, akkor írj itt.


Üdv.: Egy ember, a DarkWebről (poén)

2021. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
98%

Egy 11 éves kislány rábeszélését egy nagykorú által a vetkőzésre hogy a pitlibe lehet normálisan csinálni, amikor egyáltalán nem normális dolog???

Csak a haveroknak küldi el?

2021. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

#5

Már ahogy lehet ilyeneket normálisan csinálni, a normális szót itt úgy értem, hogy nem buksz le, persze attól még illegális.


DarkWebre így is úgy is felkerül, abban van a pénz, de lehet, hogy haverjai között is eladja, tudja a fene.

2021. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

megnéztem a pár videót. eléggé undorító a stílusa.

10 éveseket vesznek be a dc-be, és tudod milyen szavakat használják bent?

"Ha ezt látod, ki vagy dobva!A ku.rva any.ádat"

meg sok-sok csúnya szavakat..

tipikus nyomi gyerek,vagy inkább annál rosszabb... mert másra keni a bűnt és hazudik összevissza..

2021. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%

az az egyik bizonyíték, hogy folyamatosan törli a videókat, fiókokat stb... :)

Akinek nincs rejtegetnivalója, azt nem kell félnie...

2021. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%

Elég meggyőzőek a bizonyítékok. Remélem elkapják. Így vagy úgy.

Már folyik egy nyomozás az ügyben.

2021. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Ma házkutatást tartanak nála és kihallgatják!


[link]

2021. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!