Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemények a Discovery Channel...

Vélemények a Discovery Channel-ről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, kedvenc!


Sajnos most pár hónapig nincs műholdas TV-m, és kénytelen vagyok 3at nézni. Ha lenne Discovery, akkor elfelejteném a 3 földfelszínit.

2011. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van rajta pár műsor amit csípek, de azért ők is eléggé elmentek populáris, érdektelenül mainstream irányba...
2011. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én csak azt nézem
2011. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazokat a 10 perces előzeteseket nyomják negyed óránként,mintha fogyatékosoknak szólna...

Sajnos én már nem nézem,pont emiatt.

Most éppen Mike Tyson galambjának a fejét tépik le negyed óránként...Nézhetetlen:(

2011. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legnézettebb csatorna számomra, de azért félre ne értsen senki, csak a műsorok töredékére figyelek oda. Inkább háttérzaj és világítás szokott lenni.


Tudomány meg ugyan van rajta, de az utóbbi években nagyon ráhajtottak az inkább szórakoztató jellegű adásokra, gyakran éppen az élvezhetőség és tudományosság rovására.

2011. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb csatorna, nekem is a kedvencem. Az ajánlók egy idő után tényleg idegesítőek, főleg a "Csak a Discovery Channel műsorán" szöveg minden ajánló végén :D De kibírom :)
2011. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mára egy nagy kalap sza...móca lett. Régen legalább tudományos jellegű volt, de már egy jó ideje nézhetetlen. Még jó, hogy vannak társcsatornái, amelyek nem kutyulódtak el és sokkal tudományosabb jellegűek, mint a sima Discovery.
2019. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!