Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én érzem csak úgy hogy Berkiék...

Én érzem csak úgy hogy Berkiék atvertek mindenkit a live-al? Előre tudták a csaszart is.

Figyelt kérdés

2021. nov. 5. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudok a témáról,de megérdemli a sok idióta ha fizetett.
2021. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Többen mondják, hogy látták a dátumot a vizsgáló monitoron és más volt rajta. Illetve én az utolsó részbe belenéztem mikor megszületik a gyerek persze nem fizettem hanem utólag néztem vissza az összefoglalót és mintha az orvosok azt mondanák, hogy 5:03. Aki megnézte vagy megnézi ezt 13:06 percnél mondják az utolsó részben. De a videót éjfél körül rakták fel így a neten is az van írva, hogy éjfél után pár perccel született. De engem nem érdekel túlzottan én nem fizettem érte. A lényeg a baba egyezséges legyenek boldogok.
2021. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egészséges*
2021. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti,hogy nem tegnap tortent a dolog,hanem korabban,es nem elo volt. Az,hogy tenyleg elore tudtak a csaszart,csak sejtem. Erdekesek voltam Mazsika fajasai,mar amennyit lattam belole. Pl mikor fent pihenni probaltak,kijott a furdobol mazsola,lefekudt,majd jott egy fajas,es szo szerint FELPATTANT az agybol,hogy o inkabb allo pozban tudja le. Hat az biztos,hogy en nem birtam volna olyan eros fajas kozben,amit o eloadott csak ugy "pattogni". 😅 Meg amint vege lett a "fajasnak", egybol,mint akivel semmi nem tortent tok rendesen beszelt,vihogott,stb. Ez is furi,bar en utolag a sajatomra ugy emlekszem vissza,hogy burokrepesztes utan egy perc sem telt el fajas nelkul,teljesen konstans volt.😅 Meg nekem a legelejen a ballon felhellyezese is furcsa volt,bar olyanom meg sosem volt hozzateszem. Pl eppencsak hogy "felrakta" a labait,kb lehetetlen,hogy ugy hozza tudott volna ferni a doki.
2021. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
direkt munkaidő végére időzítették, amikor a legtöbb ember aktív a közösségi média platformokon. nem volt élő
2021. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nem a témához szólok, de a fene az a ballon? (Nő vagyok, de nem szültem.)


Egy biztos, szerintem egy szülést nem kéne így eladni.

2021. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A méhszáj tágítása indítja be a szülést a ballonos eljárásnál. Egy kis ballont vezetnek be a méhszáj belső nyílásán belülre, amelyet feltöltenek vízzel, ez így belülről nyomja a méhszájat, mintha a baba feje nyomná. Amint felpuhult a méhszáj, kis súlyokkal is megterhelik az erőteljesebb hatás érdekében
2021. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Durva. De persze nyilván az egész szülés az :)
2021. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!