Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Már mwgint Kitty youtuber...

Már mwgint Kitty youtuber összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Ugye Eszterrel szakított már rég, és Kitty törölt minden vele kapcsolatos posztot és videót. Ma viszont megnéztem az Insta sztoriját, és azt láttam, hogy egy lánnyal van valamilyen tónál és nagyon jól érzik magukat. Lehet hogy csak én gondolom túl vagy már ez a lány az új csaja?

2021. okt. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem a sztorit és szerintem igen,bár annyi fura van benne,hogy megjelölte a lányt a képen és Eszternél azért többet várt,nem akarta,hogy zaklassák. Lehet azóta ez változott,viszont ha ő az új barátnő (ami elég hamar jött),akkor ismét szép és aranyos barátnőt fogott ki😳
2021. okt. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én bevallom örülnék neki, hogyha tényleg ő lenne az új barátnője. Köszi a választ! ;)
2021. okt. 10. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Tuti ő,láttam kommentelt is egyik képe alá,Kitti meg ezt írta: 🐣❤❤

Meg mindenhol szivezte sztoriba is,meg külföldön kirándulnak,úgyhogy szerintem ez nem most indult dolog,de örülök nekik😌 Remélem videóban is majd lesz😂

2021. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Micsoda? egy lánynak lány párja??😳
2021. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Igen.

2021. okt. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!