Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szentesi Eva osszeveszett...

Szentesi Eva osszeveszett Peterfy-Novakkal?

Figyelt kérdés
Min?
2021. szept. 27. 21:41
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%

20/20as

Igen,abszolút igazad van! Èn sajnos ezt csak most láttam be, emlékszem amikor Homonnay kezdte szapulni Szentesit, annyira megharagudtam rá, hogy le is tiltottam :D

De így visszaolvasva, teljesen egyértelmű, amit itt írt is az egyik kommentelő, hogy csak kihasznalja azokat a keresett/híres/neves embereket akikből hasznot hùzhat. Szépen fel is kapaszkodott...

2022. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szentesi a tipikus hipokrata ember megtestesítője! Az, aki csak divatból áll ki bizonyos dolgok mellett, mert tudja, hogy ezekkel elismerést szerez. Figyeli, hogy mikor tud egy jobb képet festeni magáról, ezáltal több követőt bevonzva.

Borbéllyal is addig volt barát, míg le nem forgatták a közös beszélgetős műsorukat, azután vége.. Egy haszonember, nem kedvelem.

2022. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy full alkoholista az egész nő. 37 évesen még mindig a bulikat éltetik. Most ugye a műtétei miatt gondolom nem iszik (annyit), de ide a böjt, hogy nyáron már piát fog reklámozni és inni.
2022. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Ő az az alkoholista ráktúlélő, aki annyira kimaxolta a nincs méhem, mert rákos voltam imázst, hogy mostanra már unalmas lett, és senkit nem érdekel. Ezért most bő 5 évig az anyja halálával fog futni a sajtóban. Szintén alkoholistaként. Ez a része sosem változik.

Amúgy nyilván már nem tudott profitálni belőle, így lecserélte másra.

2022. febr. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%
24-es kegyetlen, de tűpontos.
2022. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25-ös

Szerintem kegyetlen és undorító. Én ezt gondolom a 24-es válaszolóról. Ki az aki az anyukája halálával akarna több olvasót szerezni?

2023. jan. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Hát mondjuk Szentesi Éva 🤨
2023. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
63%

Anyukájukkal lánykorunk óta ismertük egymást, egy ideig együtt dolgoztam vele, majd tanítottam néhány gyerekét. 4-en vannak (a többi gyerekről nem szeretnék beszélni, hiszen Évit olvasva védte személyüket Éva)


Szóljon ez az anyukáról és Éváról, hiszen ezt a sztorit boncolgattátok.


Erős nő volt, gondolkodni képes gyerekeket nevelt, akik sosem álltal be a sorba, hanem már kisgyerekként egyéni véleménnyel rendelkeztek, ráadásul az őket körülvevő világról. Empatikusak, erősek.


Édesanyjuk tele volt energiával, mindig képes volt pozitív lenni, boldog . Utoljára a 2 kisebb gyerekekkel láttam, poénkodva nevettek, önfeledten. Utolsó pillanatig hitte, hogy legidősebb gyereke túléli. Kicsattant az energiától. 1 hónapra, ez az egészséges nő halott volt. Ez az Anya


Hol tudnák ezt a gyerekek feldolgozni? Búcsúzni sem volt lehetőségük. Én sem tudtam felfogni, hogy el tudta vinni a covid. Ott voltam a temetésen. Láttam a ledermedt gyerekeket. Évit akkor utoljára. Az Anyukáról a kép kitéve: egy motoron ült bőrkabátban, vagány nőként 50 felett, aki kb 15 évet letagadhatott. Annyi embert nem láttam még egy kisvárosi temetésen búcsúzni. Megrázó kép volt, ahogy Éva oltalmazva öleli körben állva a kisebb tesókat, hogy körbe tudja fogni, zokogva mindegyiket.


Évi igazi arca volt, megjátszhatatlan. El sem tudnám képzelni, hogy hasznot akarna húzni az anyukája elvesztéséből. Kiírta a gyászt.


Tovább olvasva láttam azt, hogy aznap találta meg a szerelmet. Támadtátok érte. Az anyuka azt sajnálná, hogy nem ismerte a férfit. Büszke lenne, hogy a gyerekei nem törtek össze. Erre tanította őket. Életképesre, erősre.


Alapkérdésre: mindenki életében barátok jönnek-mennek. Vannak akik örökre megmaradnak. Ez ránk is igaz. Vannak vitáink, amelyek miatt megszakadtak. Az okot se Novák, sem Éva nem hozta nyilvánosság elé. Ez két értelmes emberre utal. Olvassátok a médiát, és ítelkeztek, úgy, hogy nem ismeritek őket. Tudjuk, hogy a médiában ferdített kép jelenik meg emberekről, el akarják adni őket.


Éva írásai megosztóak, nem adta el magát. Van akinek tetszik, hisz könyvei mindig felkerülnek a sikerlistára. A rák elleni kampány sok embernek adott erőt, a gyász feldolgozásával sokan tudtak azonosulni, a továbblépése mutat utal, hogy van tovább, hisz nem mi haltunk meg. Ez él tovább bennük az anyuka személyisége.


Amúgy ha nekem valami nem tetszik, nem olvasom. Titeket sem kényszerít rá senki. Ha mégis megteszitek, akkor valami önkínzára vágytok. Hiszen a stílusát nem szeretitek, amivel nincs gond, egyéni vélemény

2023. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!