Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szentesi Eva osszeveszett...

Szentesi Eva osszeveszett Peterfy-Novakkal?

Figyelt kérdés
Min?
2021. szept. 27. 21:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, igaz, én csak Péterfy-Novákot követem face-en.
2021. szept. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz természet lehet, mindenkit elmar maga mellől. Borbély Alexandrával is mekkora barátnők voltak, tőle bérelt lakást, közös youtube műsor. Most meg úgy összevesztek, az esküvőjére sem ment el, a lakásból is elköltözött. Sok tehetséges ember nehéz természetű, úgy tűnik ő is ez a kategória. Kívánom neki, hogy megtalálja az igaz barátokat
2021. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan, igen. De senki orrára nem kötik, pedig mindent együtt csináltak, azért a közönségnek pl. Lenne köze hozzá, mi történt, mert közös projektjük is volt, többek közt a Youtube csatorna, ami tök jó volt szerintem :/. Azert illene legalább röviden megmagyarázni, hogy miért nem láthatjuk őket többet együtt, vagy csak lezárni simán és az okokat nem bontogatni, de lapítanak mint 💩 a fűben. Ez tipikus közszereplő szokás ez a direkt rejtélyeskedés :/.
2021. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, hogy nem. Lehet, hogy valamelyikük az a típus, akinek a távkapcsolat-barátság nem működik, és Péterfyék most ugye kint laknak Olaszországban, lehet, hogy emiatt eltávolodtak kicsit.

Van egy blogger, aki masszívan utálja Szentesit meg PNÉ férjét is (és ehhez kapcsoltan PNÉ-t se kedveli), és folyton lesi őket, ő teljesen biztosan írt volna erről, ha bármit észrevesz.

Azt nem tudom, hogy Alexandrával mi volt, azt láttam, hogy Szentesi költözik, de nem is tudtam, hogy tőle bérelte.

2021. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is közbejátszhat, hogy szentesinek nem rég halt meg az anyukája és ez nagyon megviselte, és el tudom képzelni, hogy eltávolodott a közeli barátaitól. Persze az sem segíthetett hogy Péterfyék kint élnek olaszban.
2021. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Egy exmodell hapsival koltozott ossze, akar az is kozrejatszhatott h most h bepasizott, a kozeli nobaratait hanyagolja. Bar ez sem indokolna h miert hagyta ki pont az Alexandraek eskuvojet.

De ezek csak talalgatasok reszemrol is.

2021. szept. 28. 21:08
 7/28 anonim ***** válasza:
Az egyik közös vlogjukban mondták, hogy tőle bérli a lakást, aztán kihagyta az esküvőt és már költözött is. Sajnálom amúgy én szerettem a közös vlogot és igazán jó barátnőknek tűntek, jó volt őket együtt látni
2021. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
de nem bírom ezt a nagypofájú szentesit...
2021. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
SZetnesi állítólag fiatalon 2 végén égette a gyertyát (Puzsér műsorából lehet tudni)... ezek alapján nem csodálkozom.
2021. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%

Ja, összejött egy exmodell pasival aki Bódi Szilvike pasija is volt.


Most meg annak a tervezőnek a ruhájában vonulgat a budapesti Fashion Week-en, aki a Várkonyinak tervezte az esküvői ruháját...Szentesi k@rvára szereti magát pénzes, befolyásos emberekkel körbevenni,aki meg már nincs hasznára azt eldobja magától, mint a rongyot...ráadásul baromi kétszìnű.

A másik persze nyilván az, hogy most nincs ideje a pasija miatt a barátaira. Nekem is voltak ilyen gerinctelen barátaim, ha szerelmi csalódásuk volt mindig megtaláltak, ha kapcsolatban voltak, le se sz.rtak...

Péterfyék is csak addig voltak neki jók, míg segítették az írásban, meg etették, kimehetett hozzájuk Olaszországba a naaagy írótáborba...

Évekig ment a nagy politizálás az oldalán, a naaaaagy független, liberális nő, most meg tövig nyal a NER bandának, fürdik a luxusban, gusztustalan...az hogy írónak nevezi magát sértés az igazán nagyokra nézve.

Ez a nő akkor lesz író, amikor én a Dalai Láma...

2021. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!