Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szentesi Eva osszeveszett...

Szentesi Eva osszeveszett Peterfy-Novakkal?

Figyelt kérdés
Min?
2021. szept. 27. 21:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
[link] egyébként őt azt hiszem az ő kis "barátságuk" ihlette :D ebből született meg ez a kis insta-reel :D
2021. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
íííj, de irritál ez az éneklő beszédmód
2021. nov. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azt leirta Eva h a nagy szerelemmel egyidoben 2 baratsaga veget ert. En csak azt nem ertem h 35+ az ember meg hisz abban h ez jo csere. Raadasul feltetelezem egyik no sem akarta elszeretni tole a hapsit.
2021. nov. 30. 07:46
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak szerintem mutat Éva Borderline-os tüneteket?
2021. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Melyik Éva?
2021. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Szentesi Évára értettem a Borderline személyiségzavart
2021. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Nem tudom, nem vagyok pszichiáter.
2021. dec. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
81%
Anno, amikor szegény Homonnay Gergő írta azt egy posztjában, hogy Szentesi mennyire kétszínű (pl. Tóth Veraval is osszeveszett, majd mégiscsak kibekult), hogy mindig arra húz, ahonnan haszna származik, nem akartam elhinni!! Aztán milyen szépen beigazolódott sajnos :(
2022. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
na mondjuk én a Homonnaynak se hinnék el mindent, Isten nyugosztalja, de hatalmas egy drámakirály volt ő is.
2022. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
88%

De az,hogy konkrétan ez a nő a betegségéből él meg...évek óta megy a hakni, írónak titulálja magát, megy a nagy arcoskodás az egészséges életmóddal, közben meg a cuccok nagy részét alátolják a szponzorok...hónapokig ment a gin reklám is, ehhez is gratulálok, alkoholt reklámozni pont az alkoholisták országában...

Homonnay (Isten nyugosztalja) nekem se volt a szívem csücske de legalább kiállt a mocsadék kormányunk ellen, ennek a nőnek meg volt pofája felvonulni a Várkonyi Andika tervezőjének bemutatóján...a nagy liberális feminista eladta magát egy show erejéig...jo szaros lett a szája...nem csodálom hogy megromlott a viszonya Péterfyékkel is...kétszínű liba.

2022. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!