Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mea pert fog nyerni fókuszcsop...

Mea pert fog nyerni fókuszcsoportos Ádámmal szemben?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 22:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
14%

Felmosórogyéval? Dehát ezzel magadat alázod meg, hiszen te lejjebb vagy, így még a felmosórongy is jobb nálad. Hát te tudod, szerintem ciki magad így lenézni.

Legutóbb én az Ádám Zsolt barátját láttam habzó szájjal visítani, amiért egy egyszerű Berki bíróság elég cipelte Puzsért. Egyébként még mindig nem ő perel.

Na, de unalmas ez a téma. Ha nem veszi le a videót, pár hónap és úgyis kiderül, hogy mi lesz a sorsa. Remélem, hogy azért annyira nem büntetik meg, hogy a gyerekeit ne tudja eltartani, ők nem tehetnek arról, hogy az apjuk 30-40-es éveiben a neten járatja le magát, gondolom így sem dúskálnak, legalább ennni maradjon pénz. Részemről ennyi.

2021. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
14%
(Ja és mielőtt jönne a röhögés, hogy azt sem tudom, hogy hány éves, tényleg nem, apám 42, de nincs ennyire leharcolva, nem ráncos és nem őszül, szóval gondolom nála idősebb, úgyhogy a harmincas visszavonva)
2021. szept. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ezt a “jogi lépéseket fogunk tenni”-t

előszeretettel szokták puffogtatni. Komoly cég lehet, ha egy ilyen videón múlik a renoméja 😂😂😂

Kíváncsian várom a “pert”

2021. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
71%

Tök jó, hogy a Berki szintjére teszed ezt a succubust is, mert összenő, ami összetartozik. Lehet, hogy nekik már olyan természetesen jön a szájukra a hazugság, ahogy levegőt vesznek, csak éppen nem tudnak jól hazudni. Ahogy Berki esetében is, itt is mindenki tudja, hogy ki a hiteles és ki a hiteltelen.

Próbálkozhatsz azzal, hogy lecsórózod vagy leöregezed, csak ez nem a te puncsbuborék világod, ahol ez számít és beválik. Nem fogod vele elhiteltelíneteni, mert nem az instán vagyunk, ahol a succubushoz hasonlók szektásodnak.

2021. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
8%
Egyébként ha már így belementünk abba, hogy ki hogyan néz ki, akkor anyukám lassan hetven éves lesz, teljesen ránctalan a bőre, a haja alig őszül, masszívan sötétbarna, mindez mindenféle kence meg hajfesték nélkül majdnem egy életen át. Most a járvány alatt is mutatnia kellett mindig a személyiét, a sávos vásárlásnál, mert nem hitték el, hogy nyugdíjas ránézésre. És még ebben a korban is szebb a bőre, mint az inluenszernek egy kiló vakolattal meg filterekkel.
2021. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem perre viszik, nem fogja törölni a videót magától.

Viszont valljuk be, hogy Ádám kimondta azt, amire mindenki gondolt. Ki a fene fizetne százezreket vagy milliókat egy full ismeretlen dubai cég felé? Akkor inkább veszek állampapírt belőle itthon.

Tényleg, kihez fordul aki befektetett, ha egy év múlva nem elérhető a dubai oldal?

Cryptot venni is biztonságosabb szerintem a fentinél. Vagy aranyat, vagy gyűjteni még hozzá és kézzel fogható ingatlant venni belőle.

Nagyon rizikósnak tűnik.

Egyébként elég proli dolog Ádám külsejét szidni. Attól hitetlenebb lesz, hogy hosszú a haja, vagy mi? Szerintem full nem függ össze a külseje a tartalommal.

2021. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Na hát... Csak nem lett belőle semmi
2021. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg dollarmilliardos lenne a csóka, akkor nem neten kért volna ügyvédi segítséget meg a YouTubenak írt volna szar angollal, hanem leszedték volna az egészet rég.
2021. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Amióta helyre lett téve mejácska, mintha nem lenne annyira aktív. Szerencsére
2021. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Privát kb az összes videója, nem? Bár gondolom instagramon löki még az összeesküvéselméleteket
2021. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!