Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért nem veszik...

Szerintetek miért nem veszik komolyan Puzsér Róbertet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 16:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

#10


Jól látszik, hogy nagyon majmolod a Puzsért, de nem tudtad értelmezni azt a pár mondatot se amit itt leírtunk, és idejöttél agyatlanul fröcsögni. Aztán meg mindenkit elkönyveltél Puzsérgyülölőnek.

Itt arról volt szó, hogy miért nem veszik komolyan. Mi itt azt gondoltuk, hogy túl sok olyan témában szólalt fel, amihez láthatóan köze nincs. Jó kis haveri beszélgetések azok is, de nem feltétlenül tenném közzé, mert csak a hozzád hasonló zelóták miatt van létjogosultságuk, mások szemében meg elhiteltelenítik őt. A kevesebb néha több, csak ennyi, amúgy nekem semmi bajom vele.


Neked sem ártana kicsit kevésbé inni a szavait, mert azt hogy Puzsér stílusban, és szófordulatokban hányod ide a hülyeségeidet az elég gáz.

2021. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem látod, hogy valaki minden nap kiír róla egy kérdést, egy kérdésbe bújtatott negatív leszólással? Minden nap itt egy ilyen, hogy miért nem veszik komolyan, hiteles-e még, beteg-e és társai, elég nyilvánvaló, hogy a kérdező nem csupán kíváncsi. És nem fogok eljátszani minden ilyen után, hogy ez egy ártatlan kérdés. Írd be felülre a "Puzsér" szót és meglátod mi volt az utolsó 5-8 kérdés.


Hidd el, hogy mi nagyon is komolyan vesszük Puzsért, ti azért nem veszik komolyan, mert Puzsér bántotta a kedvenc celebeteket, politikusotokat, valami olyan témát, ami sokaknak érzékeny pont és ezért a média szépen lejáratja, félrevezetve a közönséget. Amikor irodalomról, filozófiáról, spiritualizmusról van szó, olyankor sosem írnak róla, de ha kritizálja Berki Krisztiánt, akkor igen, csak hogy ez emberek lenézzék, őt is Berkivel egy kalapba tegyék. Emiatt nem veszik komolyan, mert tévesen celebnek tartják.


Továbbra sem normális kritika, mert nem írtad le, hogy melyik témában. Nagyon kíváncsian várom, hogy pontosan melyik témában szólalt fel ilyen sokszor, amihez köze sincs?

Ez a "nem ért hozzá" szöveg is csak egy kifogás szokott lenni, amikor nem értünk egyet valakivel, akkor nem azt mondjuk, hogy az illető téved, hanem hogy: hát, ha többet olvasnál. Például amikor Puzsér kritizálja a multikat és a működésüket, akkor mindig megjelenik pár jófajta neoliberális közgazdász kommentelő és két kokaincsík között beírja, hogy Puzsér nem érti a gazdaságot.

Hasonló a helyzet a politikával. Mindig ezt a kommentet olvasom: "Puzsér értelmes, de a politikához nem ért." Ez kb. azt jelenti, hogy kritizálta az én oldalamat, szóval nem ért hozzá... A polarizációnak ezt köszönhetjük. Az emberek 98% elkötelezett híve vagy a kormánynak vagy az ellenzéki összerogyásnak és egyik sem tudja benyelni, hogy Puzsér egyik oldalra sem hajlandó beállni és mindkettőt keményen osztja. Olyan rögtön nem ért a politikához, de amikor a másik oldalt támadja, akkor bezzeg ért hozzá.


Továbbra is várom, mihez nem ért, amihez ennyire sokat szólt hozzá. Szeretném, hogy sorolnátok a témákat, hogy mely témákban szólal fel ilyen sokat, amihez "köze nincs". Természettudomány? Én már személyesen is javítottam ki Robit amikor élőben beszéltem vele egy műsora után és teljesen normálisan elfogadta, a természettudományhoz nem ért. DE HÁT ISTENEM, KB. 10 000-ből 1 megszólalása van ebben a témában. A megszólalásai 99%-ban közéleti, politikai, bulvár és médiakritika, illetve kulturális, filmek, zenék, vallások, filozófia. Ezekről szokott beszélni 99%-ban. Ezek közül melyikhez nem ért? Melyik áll olyan nagyon távol egy magyar-történelem szakos tanár-bölcsésztől? Nagyon várom.

2021. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

"Az emberek 98% elkötelezett híve vagy a kormánynak vagy az ellenzéki összerogyásnak"

Igen, persze. Viszont te a 2% kiválasztott zseni közé tartozol.

Mindenki más "ostoba", "Puzsérgyűlölő", kedvenc celebei meg politikusai vannak.


Nagyon el vagy te tévedve. Ilyen szimpla mocskolódás mellett te milyen kritikát vársz el? Én nem vagyok kritikus, nem is akarlak semmiről meggyőzni vagy magyarázkodni neked, de vedd már észre magad mit művelsz itt.

Itt mi páran egyszerű halandók mondtunk egy véleményt a bálványodról és ezen vagy megsértődve. Illetve nem is róla, csak vele kapcsolatban. Engem az ilyen kis snowflake csávók tudnak az őrületbe kergetni, én biztos nem fogok veled 90 kommentben ezt megtárgyalni, már így is túl sok időt pazaroltam rád.

2021. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Na csak még egy dolog. Volt egy sejtésem, hogy jött ki neked ez a 98%.

Hát 179 ezer követője van, Puzsérnak a Youtube-on.

Behalok rajtad XD.

2021. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát utolsó azért le a kalappal milyen ügyesen kerülöd meg a válaszadást :)


Nyilván érzed te is hogy kB hozzáfingani nem bírnál, ezért csak megy a jól bejáratott terelés meg lesajnálás. Ehhez értetek. Persze tudni kell kiszállni egy vitából és ignorálni a másikat de azért ennyire gyáván? Hogy egy közkedvelt fiatalok álltál használt jelzőt aggassak rád: "gyász" vagy.

2021. júl. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

#15

Az izzadságszagú trollkodó, provokáló kommented megérdemel egy választ, de aztán végeztem.

Igen, jól látod. Tényleg félek egy végtelenbe nyúló vitába szállni olyanokkal, akik Puzsér evangéliumait mondják vissza, és ettől felsőbbrendű kiválasztottnak érzik magukat. Az egyetlen önálló gondolatuk pedig az, hogy ha bármivel is nem értesz egyet, akkor ostoba, agymosott vagy. Ugyanezért nem mernék vitatkozni egy Orbán-, vagy egy vallási fanatikussal. Nem éri meg az idő és energia.

Egy dolgot mertem állítani Puzsérral kapcsolatban és máris Puzsérgyűlölő meg miegymás lettem.

Már emiatt is regényt kellett írnom és még mindig nem sikerült megértenetek, hogy még csak nem is Puzsér ellen szólt, amit írtam.

Úgyhogy igen, most tényleg gyáva leszek és kihátrálok ebből a vitából.

Gratulálok, nyertetek.

2021. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert az hiszi hogy ő szarta a spanyol viaszt, holott csak egy médiamajom aki veri magát a pénzért.
2021. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%

A "gyűlöletkeltőt" kifelejtetted.


Végigolvastam az összes kommented. Annak ellenére hogy már kifejtetted hogy te mint a nagy bölcs sas nem vadászol legyek, nem fogsz vitatkozni ilyen senkiházi verebekkel, egy észrevétel engedtessék már meg:


Igen állítottál egy dolgot róla, ami szintén nem konkrétum mivel tartalmában továbbra sem tudsz hozzászólni csak pocskondiázni, viszont amikor valaki erre visszakérdez hogy ugyan miért koptatod a billenytűzeted ha konkrétumokat nem tudsz felhozni sőt megkérnek rá hogy ha van ilyen akkor osszad meg akkor meg megsértődsz mint egy 5 éves óvodás és durcásan kikéred magadnak hogy "hááát te nem vagy Puzsér gyűlölő ezt kikéred magadnak.."


Azt meg nem tudom miért gratulálgatsz, mintha ez az egész erről szólna hogy ki nyer meg ki veszít. Ezen a szinten tényleg felesleges vitatkozni veled cimbora.

2021. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%

#16

Igen, pontosan ezért jogos vád a Puzsér-gyűlölet. Nem, hiába hazudod, te nem csak simán nem értettél egyet valamivel, amit Puzsér mondott, hanem semmilyen tartalmi kritikád nem volt. Kijelentetted, hogy nem ért ahhoz, amiről beszél, ezért hiteltelen, majd amikor érkezett a kérdés, hogy konkrétan mihez nem ért, akkor kikerülted a választ.

Ha kikerülted a választ, akkor mégiscsak igaz, nincs meg az indok, ami miatt hiteltelennek tartsd, ha nem tudsz rá példát sem írni. Vagyis konkrét kritika nélkül csak sima leszólás, ilyet egy gyűlölő csinál, aki meg sem tudja mondani, hogy pontosan mihez nem ért Puzsér, de "aaaaakoris nemérthozzzzááááá, mert csak", mert gyűlölöd Puzsért és ebben akarsz hinni, hogy nem ért ahhoz, amihez hozzászól. Különben tudtad volna írni, hogy mihez nem ért.

2021. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!