Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért nem veszik...

Szerintetek miért nem veszik komolyan Puzsér Róbertet?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene komolyan venni?
2021. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Tett róla.
2021. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit túltolta az utóbbi időben. Mindenfelé megjelent, mindenbe beleszólt és ez a minőség és a hitelesség rovására ment.
2021. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehetne?
2021. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy időben figyeltem a dolgait, mert tehetséges, okos embernek tartom. És tenyleg túltolta szerintem is, szétforgácsolta az energiáit. Nem lehet egyszerre mindenben jelen lenni.
2021. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2021. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Mert az emberek nagy része ostoba.

És ha ezt a hozzászólást lepontozzák, akkor is így van.

2021. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

#7


Azt várná az ember, hogy egy Puzsér fangirl azért ennél épületesebb véleményt is meg tud fogalmazni.

2021. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%

#8


Csak ott és amikor annak ideje és helye van. Amint normális, konkrét kijelentésekre, érvekre épülő kritika érkezik, nagyon szívesen. Hidd el, már 3 könyvet tele lehetne írni annyi érvvel, amennyit felhoztam az utóbbi 8-9 évben a Puzsér-gyűlölőkkel szemben, volt már 90 kommenten át tartó vitám is.


De ide nem ezért járok. Ezen az oldalon eleinte azt hittem, hogy azért a legtöbb kérdés normális, érdemi kérdés és van pár vicces. De nem, itt a Puzsér szóra a 90% csak az ócska, felszínes gyalázkodást írja, hogy lefizették, celeb, megjátssza és többi baromság, minden nap fel van téve egy szándékosan provokáló kérdés Puzsérról, pl. "hiteles-e MÉG?" és hasonlók, a kérdésbe bújtatva a negatív választ. Akik ilyen "kritikára" képesek, azoknak milyen épületes véleményt írjak? Egy papucsállatkával sem tudnék érdemi vitát kezdeni.

Én ellenzem a fajkeveredést, az emberek és a csőcselék két külön faj, az előbbi érvelve kritizálja Puzsér Róbertet vagy akárki mást a világon, de pláne egy független publicistát, az utóbbit meg ütni kell, mást nem lehet.

2021. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

#8

Ja és nem vagyok sem fan, sem girl, egyszerűen egy Puzsér Róbertet tisztelő valaki vagyok, akinek mára rohadtul elege lett, hogy azt az embert, akit tényleg az elvei és a környezete, országa, világa, illetve a társadalom, a kultúra jobbá tétele éltet, aki igenis moralizál, vizsgálja, hogy valami etikus-e, nem csak azt, hogy cuki-e, menő-e, sok pénzt hoz-e, ez az ember állandó gyalázkodás tárgya. Miközben mindkét politikai oldal és a céges-média világ darabokra szedik az országot, ő meg kimondja erről a valóságot, az előbbiért rajonganak a tömegek, Robit pedig kizsigerelik, lehányják, leköpködik minden posztja, minden mondata után.


Elég volt ebből. De nem baj, ez csak megerősít abban, hogy kedveljem Puzsért, ha ilyen emberek utálják. Nem véletlenül segítettem a Sétáló Budapest kampányt és 2023-24-ben is így fogok tenni.

2021. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!