Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Charli D’ameliot miért utálják...

Charli D’ameliot miért utálják ennyien?

Figyelt kérdés

#tánc #CharliDa’melio
2021. júl. 2. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Sosem hallottam még róla, de én is utálom.
2021. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmit nem tud felmutatni azon kívül hogy lemásolta mások táncát, azzal "híres" lett. És már a Louis Vuitton is felkérte kampányba. Többet keres mint egy sebész vagy egy mentős a semmivel. Sokaknak nem tetszik hogy olyan embereket tesznek híressé akik semmit nem hoznak a világba. De egyrészt ők tettékk ismertté úgyhogy nem értem miért kell utálni. Ha ők kerültek volna hasonló helyzetbe ők is kaptak volna az alkalmon. Ettől függetlenül én se csipázom
2021. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen. Nekem semleges róla a véleményem. De olyanokat írkálnak neki, hogy az már szánalom. A halálát kívánják stb.

Én sem támogatom ezt, hogy ennyit keres. De ő nem ,,tehet” arról, hogy mások likeolják a videóit, és hát a pénzt nyilván nem fogja visszautasítani.

2021. júl. 2. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert tehetsegtelen senki.
2021. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!