Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólnátok ahhoz, hogy ha...

Mit szólnátok ahhoz, hogy ha megtudnátok hogy egy magyar lány kpop idol lesz (a csapat egyik tagja)?

Figyelt kérdés
Mi lenne az első reakciótok? Örülnétek neki vagy nem?…

2021. jún. 25. 20:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

17-20 nem akarod megérteni oke nem kell megérteni őszintén van jobb dolgom is ennél van munkám életem sajnos nem tudok itt lenni 0-24-ben hiába nem vagyok nagy menő mint 1-2 ember aki cégeket ment meg 😅😂 de van ideje itt fel napokat minden nap

Meg cska annyi hogy azert a bigbanget felhozni -.-“ :/

Meg telefonnal rohangálni az elso 2 évben? 😂😅😅😂 Jó van legyen igazad nagy menő (itt a nagy menő a sikert jelenti dude)

2021. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy 100as azért ez tuti. Ha ennyire utálod a kpop-ot akkor mit keresel itt? Egyébként már nagyon elegem van az olyan nyomorultakból akik gyakorlatilag le tehetségtelenezik egész Koreát. Mintha ott nem lennének tehetségek. 50 millióan vannak basszus, és az ilyenek mint te mást sem hangoztatnak, mint h rapszolgaság, meg h tehetségtelenek. Hát gratulálok. Szerinted 50 millió tehetségtelen és 50 millió idióta lakja Dél-Koreát. Hát gratulálok szép vélemény. Menj haza most már.
2021. jún. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyi akkor nézzük meg logikusan amit mondasz.

Oké rabszolgaság, ahogy te állítod. Viszont egy biztos, hogy az iparág virágzik.

Építsünk erre a két dologra. Akkor :

1., vagy komlett idióták a koreaiak, mert annak ellenére, hogy tudják mit vár rájuk mégis elmennek ilyen cégekhez (nyilván ha te ennyire képben vagy, h mi folyik ott akkor nyilván ők is)

2., vagy nem tudják, hogy mi vár rájuk, bár ezt kétlem, mert ha hozzád eljutnak a hírek, akkor gondolom hozzájuk is

3., esetleg jó nekik így, és ezért nem változtatnak rajta (akkor meg minek kell megint beleszólni vmibe, ami nem a mi dolgunk?)

4., vagy marhára rosszul tudsz valamit

Melyiket mered bevállalni? Több lehetőséget nem látok. Te nagyon tájékozott, szakértő szted melyik igaz ezek közül?

2021. jún. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Találtam még egy megoldást.

5., Tudják, hogy mi vár rájuk, de bevállalják a sikerért cserébe (akkor meg megint minek belepofázni, ha ő vállalja önként?)

2021. jún. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%

Hú, egy kicsit túltoltátok, nem akartam ekkora vitát gerjeszteni :)


És sikerült elmenni a lényeg mellett: persze, paíron nem rabszolgaság, biztos kapnak pénzt is olykor, de az a popipar nem embernek való. Oké, a nyugati sem mindig, de hogy jön ez ide?


"Ők választották", hogy beszállnak a mókuskerékbe: igen, és hogy győzték meg őket? Aligha ők a legélesebb kések a koreai fiókban. Inkább is átverhető, csillogásra, hírnévre vágyó kislányok, akik fel sem fogják, mibe keveredtek. Az ott egy celebgyár, a zenéhez, a kreativitáshoz vajmi kevés köze van az egésznek.


Én értem a rajongást, csak tessék felfogni, hogy az ottani munka- és üzleti felfogás tök más. Ott egy nyakkendős meló sem mindig embernek való: akkora a nyomás, olyan szintű önfeláldozást és vak engedelmességet követel a rendszer, ami nyugaton elképzelhetetlen. A popiparban ez még durvábban jelenik meg, mert hatalmas a verseny. Ne a csillogást nézzétek, hanem a 20 órás munkanapokat, a brutál szerződési feltételeket, a percre beosztott életet, amiben CSAK kötelezettségek szerepelnek stb.


Szerintem egy átlag magyar lány egy hétig sem bírná, mert egyszerűen mások vagyunk. Nem jobbak vagy rosszabbak, mások.

2021. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, #7es voltam. #25
2021. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%

Igen, iagazad vab. Éppen ezt klne felfogni, hogy nem hasonlítható a nyugathoz. Más kultúra más felfogás. És nem nyuigati szemmel kell ezt nézni, hanem meg kell próbálni az ő fejükkel gondolkodni, ha meg akarjuk érteni. ha meg nem akkor lapozzunk tovább és ne érdekeljen, hogy mi folyik ott, mert az ő dolguk.

"Inkább is átverhető, csillogásra, hírnévre vágyó kislányok, akik fel sem fogják, mibe keveredtek"

Azért nem csak kislányok vannak a kpopban :)

2021. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nagyon is örülnék!
2023. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!