Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólnátok ahhoz, hogy ha...

Mit szólnátok ahhoz, hogy ha megtudnátok hogy egy magyar lány kpop idol lesz (a csapat egyik tagja)?

Figyelt kérdés
Mi lenne az első reakciótok? Örülnétek neki vagy nem?…

2021. jún. 25. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolnék neki.
2021. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Megtörtént eset vagy csak fantázia? Ugyebár ázsiában nagy az átfedés, tehát sok kínai, vietnámi, thai lány lesz kpop idol, de európai, vagy úgy általánosságban fehér lányt még nem láttam kpop groupban. Aztán lehet van ilyen.
2021. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Olyan szinten hagyna hidegen hogy arra még nem találtak ki kifejezést.
2021. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%

Hát én megmondom őszintén, hogy szerintem egy magyar lánynak nem kell kpop idolnak lennie. Mert nem koreai. Legyen magyar énekes, vagy érjen el Amcsiba nagy sikereket. Tökre büszke lennék rá, ha tényleg jó és sikeres. De a kpop-ot hagyjuk már meg Ázsiának. Képzeld csak el milyen lenne a kpop ha tele lenne fehérekkel, feketékkel, mindenféle nációval. A kpopnak pont az a lényege, hogy ázsiai lányok és fiúk csinálják. Különben lehetne akár amcsi is. Szóval egyáltalán nem támogatnám ezt. Még ha lenne rá esély akkor sem.

Ezt a példát egy hasonló kérdésnél már leírtam. De leírom ide is.

Egy természetkedveló ember kiköltözik az erdő mellé, mert, hogy milyen szép, meg nyugis. Aztán a másik is így gondolja, és odaköltözik mellé. És így megy tovább, amíg egy város nem lesz belőle. Na ugyanaz lenne a kpop-al, ha elkezdenének nem ázsiai idolok is feltűnni. Tudom, hogy van rá példa, de nem kellene nagy mennyiségben, mert ugyanaz lesz a vége mint a természetkedvvelőnek aki kiköltözött a természetbe. Pár év és a kpop nem lesz már kpop.

Szóval lehet egy magyar lány híres, de az idol dolgot hagyjuk meg Ázsiának. Legyen sikeres énekesnő, de ne idol.

Nekem ez a véleményem.

2021. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Jó magasról lesz..nám.
2021. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tűnne fel mert ennek a magyar lánynak van ázsiai jellegzetességei szoval nem tűnne fel a különbség persze a származása törzs gyökeres európai nincs tenyleges ázsiai ver benne… 😅😂😂 nekem ez lenne a rekaciom

De mondjunk már lassan 2 éve az akar lenni állítása szerint jelentkezett az interkontinentális hallgatasokra csak még azóta is varja a megerősítő választ… 2 év gyerekek pedig tokre van ázsiai vonásai is… 😂😂

2021. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Szánnám a nyomorultat, mert ahogy a kpop iparág működik, az nem embernek való. Ugye tudod, hogy az egy rabszolgaság? Ne a csillogást nézd...
2021. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Rabszolgaság???? Istenem. Már megint itt tartunk? A ranszolgaságot senki nem önként vállalja, viszont a kpop-ot igen. Óriási különbség. Jó lenne már kicsit felfogni miről beszélünk. A rabszolga nem kap pénzt, ők meg igen. Úgyhogy ezt igazán be lehetne már fejezni ezt a rabszolgázást, mert már nagyon idegesítő. Egyébként nem csak a kpop-ban, hanem bárhol a világban a könnyűzenei ipat úgy működik, hogy nem az csinál az előadó, amit akar, hanem amit a producer vagy menedzser mond. Ugyanúgy szarrá vannak hajva, mint a kpopban, ugyanúgy a maximumot kell nyújtsák minden egyes nap, akármennyire is fáradtak. Ugyanúgy egy szerepet kell játszaniuk ha az jobban eladható, mint a saját valódi személyiségük. Ugyanúgy nem nyilatkozhatnak azt amit akarnak, hanem a szájukba van adva. Jah persze az igaz, hogy máshol nincs annyi öngyilkosság az iparban, mint Koreaában. Helyette inkább drogoznak. Ugyan amiatt drogoznak, amiért a koreaiak öngyilkosak. Képtelen elviselni ezt a fajta életet. Ideje lenne már felébredni, hogy nem a nyugat a sértehetelen fehét angyal, és korea a feketbárány. Azért mert a nyugati sajtó szeret csámcsogni a kpop emberetelenségén, a nyugati zenei ipar is ugyanezt csinálja kb, csak nekik szabad, meg az nem gáz.
2021. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy amikor lejár a szerződésük, akkor nyugodtan kiléphetnek, senki nem áll mögöttük pisztollyal. EZ NEM RABSZOLGASÁG!!!!!!
2021. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 veterán vas ***** válasza:

Engem személy szerint borzasztóan megviselne, ha megtudnám, hogy egy magyar lány, k-pop idol lett.


Ja, mégsem. :D

2021. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!