Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólnátok ahhoz, hogy ha...

Mit szólnátok ahhoz, hogy ha megtudnátok hogy egy magyar lány kpop idol lesz (a csapat egyik tagja)?

Figyelt kérdés
Mi lenne az első reakciótok? Örülnétek neki vagy nem?…

2021. jún. 25. 20:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%

8 azert ne keverd ossze a nyugatit és a keletit! Azert a nyugat még mindig azt csinál amit akar ő dönt stb persze vannak esetek pl billie ellis amikor kb ugyan olyan megjatszas van mint a kpop-ban

De azert annyi a különbség hogy ha van egy értékes zenész akkor az dirigál és nem a producer mert belőlük van kis millió de a tehetségről csak egy! Ezért is nem a kpop idol dirigál mert van még utána kis milliárd masik…!

És azért kissé rabszolgaság! Hiába akarod bemagyarázni ott ha nem jol viselkedik akkor hiába lép ki nem tud elhelyezkedni máshol mert direkt így tartják sakkba az idolokat hogy utána senki sem veszi fel!

Fizetés? Max akkor ha kifizette a tartozást amit már a 0. Napon rá vertek (több tíz milliót!) (ez általában 3-4 év)

Valahogy az összes ex kpop idol sokkal boldogabb életett élt az után mikor abbahagyták… ez is érdekes

Azert nyugton hol veszik el a telefont??? Ráadásul évekre!

Hol kell bejelenteni minden egyes lépésedet még ha csak a sarki boltba mész el jégkrémet venni?

És azt hogy mikor kivel hogyan találkozol?

Persze nem az általános rabszolga munka de tegyünk hozza hogy a késő középkori rabszolgaság sem az eredeti rabszolgaság mert a rabszolga eredetileg ezt jelentette: qurva jó sorsod van amugy hiába vagy “rabszolga” ez csak egy politikai jelző és azert vagy rabszolga mert elfogadtak vagy a nemzet vagy törzs ahonnan jöttél az legyőzetett de neked valamilyen értékes szellemi tulajdonsagod van ezért lényegeben egy tanár vagy fizetéssel kényelmes élettel mert értékes vagy!

Na ezt jelentette a rabszolga eredetileg! Sokkal kesobb jelent meg mondhatni az amerikai fekete rabszolga akinek élete nem ért semmit sem pótolható volt szellemi értéke nem volt… stb stb

A kpop idolsag a modern kor rabszolgasága! Mivel az egyént korlátozzák cselekvőképességében lelki fejlődésében gondolataiban valamint félelembe tartják személyiségét és értékrendjét eldeformálják

2021. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
Hallod azért olvasgass a nyugati pop-nak is utána. Rohadtul nem azt csinálnak amit akarnak. És sosem csinálhattak azt. Azért ez kicsit gáz, hogy az egyik ki van fehérítve, a másik meg be van feketítve. Nem. Mindkettő szürke. Lehet, hogy az egyik szürkébb, de alapjában véve mindkettő szürke. Ha érted mire gondolok.
2021. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

"Azert nyugton hol veszik el a telefont??? Ráadásul évekre!"

Most azért mert van egy-két elvetemült cég, amelyik megteszi nem ez az átlag. Valamelyik még ad is telefont, nemhogy elvesz XD

2021. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként arra nem gondoltál, hogyha annyira szörnyű lenne az egész, akkor már régen meghalt volna az iparág és nem egyre népszerűbb lenne? Ugyanis ki menne el egy céghez gyakornoknak, ha annyira szörnyű lenne? Ezeke szerint a koreaiak vagy mazochisták, vagy csak simán buták? Vagy esetleg még ők semtudják, hogy milyen ez az iparág te viszont igen? Nem is tudom, miért nem kérdeznek meg téged, mielőtt elmennek egy cég meghallgatására. Egyébként csak kicsiben. Volt egy havarom, aki egy bandában játszott. A TV2 egyik embere meglátta őket ahogy játszottak és felajánlott nekik egy szerződést. Csak kíváncsiságból elmentem velük. Beleolvastam a szerződésbe. Hát az is rabszolgatartás kb már ne haragudj. Évekre alá kell írni, hogy azt csinálod, amit ők mondanak, különben súlyos millókat fizetsz. Ha csettintenek, neked rendelkezésre kell állnod, mindegy mi van, ha nem akkor fizetsz. Nem mehetsz el, szerepelhetsz más TV-ben vagy rádióban stb. És ez csak egy TV2 basszus. Egyszer próbálj meg oda bekerülni és ajánlom, hogy olvass el egy szerződést. Hányingered lesz. Úgyh nem csak a kpop ilyen.
2021. jún. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Értelek de azert mond meg hogy egy ariana grande-t ki fas fog beszabalyozni???!! A manager sem a producer nem tudja kordában tartani ezért utalja a fel világ és ezért utaljak egyre többen!

Amikor megalázta azt a halott kislányt érdekes módon pár perc múlva törölte utána bocsánatot kert… több mint valószínű hogy a producer meg manager qurvára kiakadt és ez nem az elso húzása volt szoval azert nincsenek szabályozva a nyugat sokkal feherebb lehet hogy szürke mindkettő de akkor is feherebb!

Amúgy a nyugati zene nem csak a pop-ot jelenti lehet hogy a keleti igen de itt nyugaton azert még mindig vannak könnyű zenei és jazz tehetségek is akiknek nem dirigálnak! Szerinted ed sheraan nak ki parancsol? Elveszik tőle a telefont? Aztán ed nem igen botrányos de jobb példa opitz barbi amikor konkrétan mérget javasolt a virus ellen!!! 🥸😅😂 és amugy ez nem olyan vicces mert sok tudatlan kis fan el is hitte hogy az jó! Na ilyenkor hol van a szabályozás!?!

Nem mondom itt is voltak mocskos dolgok de az a baj hogy a

Nyugat 10% mocsok

Kelet 90% mocsok


Tudom nagyon jól hogy a zene itt is képes korrupt lenni csak annyi a különbség hogy a nyugaton értékek tehetségek jönnek létre keleten viszont szintetikusan akarjak létrehozni de még csak nem is a tehetséget…!

Ugye a drágakő és szintetikus labor kő esete…!

Pl a Rubin ha magátol jon létre akkor olyan 50 milliós vétel ara van laborban viszont meg lehet csinálni 1000 forintból ugye mi is a Rubin? Ja aluminium meg oxigén… (+ egy kis króm a szint miatt mert ha vas van benne akkor az már zafir lesz)

2021. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

14 az a baj hogy megint kitagadta egyetlen egy dolgot ami szerencsére megtörtént veled azt akkor már szaki vagx! Ertem én nagy menő nagy pályás ember vagy aki egész nap itt van ertem en!

Nem mellesleg a TV2 és RTL ilyen mert “riválisok” és ez az alap mindenhol hogy nem mehetsz el masik tv csatornához… ez olyan basszus mintha a ronaldot meg bízza a pepsi aztán a ceremónián meg coca colat iszik…! A TV2 illetve RTL egyfajta márka


A szerződés amit kínáltak nekik meg valszeg egy kampi szerződés van itt elég ilyen

Szerintem én 1-nél több zenei szerződést lattam 😛😛😛 de amúgy tényleg

A telefont meg az a baj hogy nem 1-2 cég csinálja hanem az összes!!!

És nem mindegy a koreaiaknak hogy én mit gondolok?

Sokan meg honnan tudnak hogy mi vár rajuk amikor csak a csillogást mutatják es ezek a férgek megkornyekezik már 13-14 eves koruk óta a gyerekeket!

Akkor honnan tudnák? Amugy meg korea alapból máshogy gondolkodik alapból “szolga lelkű” (bocs de a magyar vagy akar a japan nemzet de még a franciák is hol tűrnék el észak Koreát? Mindhárom nemzet megmutatta hogy ők nem rabszolgak egyedül csak a koreai nép viseli el… már észak elott is pl a japánokat… maga Korea csak a középkorban volt szabad a 3 királyság korában… utána kina foglalta el majd japan majd az orosz utána ketté vált észak saját magat foglalta el ahogy a dél is csak más módszerekkel…)

De mind ez lényegtelen máshogy gondolkodnak nekik jó a szolgaság is azért a pár év hírnévért és tönkre tételért… de tényleg nézzél pár videót ex idolokról nagyon érdekes dolgokat tudnak mondani ha már ennyi szabad idod van

2021. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg balhé került napvilágra a keleti zenéből is. Mondhatnám a Big Bang banlhéját. Ott hol volt a korlátozás? A rasszista megnyilvánulások, amik néha kibuknak. Ott hol vannak a korlátozások? Elég sokat tudok én is felsorolni. Ez nem bizonyítja azt, hogy a nyugati zenében bárki is szabad lenne. Úgyh felesleges ilyeneket felhozni, mert ugyanúgy én is fel tudok hozni dolgokat. Úgyh erről ennyit. De még mindig senki nem áll a koreaiak mögött pisztollyal, hogy menjenek el kpop idolnak. Úgyh nem értem a problémádat. Ha ennek ellenére váálaja, akkor ebben mi a rabszolgaság? Vagy nem ismerd a fogalmat, vagy én nem tudom xd
2021. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%
lol nem tudom miből következtettél arra, hogy nagymenőnek tartom magam, mert leírtam egy tapasztalatomat. Ja mert ismerek olyat akit megkeresett a TV2? Jajj akkor már én is világsztár vagyok vagy mi? De egy hülye vagy istenem. Az a nagy szám, hogy valaki be tud kerülni a TV2-höz? Hát te nagyon el vagy tévedbe. Jah és még csak nem is rólam van szó, hanem egy ismerősömről. De mindegy.
2021. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

"A telefont meg az a baj hogy nem 1-2 cég csinálja hanem az összes!!!"

nagyon nagyon el vagy tévedve

Elég sok idol rohangál telefonnal a kezében. édes istenem.

És ebből a telefonelvételből már régen volt balhé, és a nagyobb cégek ezért sem csinlják, de mindegy.

2021. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Figyi okés, hogy 13-14 évesen kerülnek be, de egy biutos, hogy 18 évesen legkésőbb muszáj szerződéstújítaniuk, és ha akkoris aláírják akkor ez van. És még sok sok szerződésújítást aláírnak. Sőt át is mennek más cégekhez. Te tényleg ennyire hülyének nézed őket?
2021. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!