Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek jön be Billie Eilish új...

Kinek jön be Billie Eilish új stílusa?

Figyelt kérdés
Szóval hogy már csinált is olyan fotókat amiben már szinte mindene kint van stb... ez tetszik valakinek, vagy inkább a régi Billie?

2021. máj. 29. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Milyen képeket ? Lehet ezt megnézni (természetesen kutatási céllal) amúgy gondolom a régi stílus nem termelt annyi pénzt és a menedzsmentje új stílust javasolt
2021. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokra a képekre gondolok, amiket kirakott az instájára, hogy valahol fotózkodik alig ruhában.
2021. máj. 29. 22:15
 3/6 anonim válasza:
81%
Sajnálom szerencsétlent, mondjuk nem láttam, de láttam egyik zenéjének videóklipjét...mondjuk ha a rádióban meghallom, már szarul érzem magam, annyira démoni tartalma van.
2021. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha a pár hetes Vogue fotózáson készült képekre gondolsz, szerintem az még bőven nem a "szinte mindene kint van" kategória. Tény, az eddigi hárommal nagyobb számú bő ruhái után ez kirívóbb, de a combján kívül semmi más testrésze nincs kint. Plusz ha megnézed, az utána kirakott képeken szintén bő pulcsikban és gatyában van, emiatt én nem mondanám új stílusnak, szimplán a fotózás kedvéért vette fel ezeket.
2021. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem teljesen új stílus, régebben is volt, hogy nem takarta el az egész testét: [link]


Azért "mindene" nem olyan gyakran szokott kint lenni.

2021. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Én sem mondanám új stílusnak azokat a képeket. A hajszíne nem tetszik kevésbé, mint az előző. Egy fotózás meg bőven nem stílusváltás. Hogy hol van kint mindene, azt nem tudom. Linkeled?
2021. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!