Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem idősebb jóval...

Csak szerintem idősebb jóval Billie Eilish a feltüntetett koránál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 23:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire tippelsz? Miért gondolod ezt?

Nekem az a para, hogy ilyen fiatalon (amennyit mondanak) de szerintem azert ilyet nem nagyon tudnak titkolni vagy igy miert nem ertem?! Na szoval, hogy ilyen fiatalon mennyi de mennyi egeszsegugyi, mentalis, fizikai problemaja van. Konkretan egy roncs a lany.

2021. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a sminkje miatt tűnik úgy? (Mennyi a feltüntetett kora? Nem igazán ismerem, csak képet láttam róla.)
2021. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
19 éves csak. A mostani képek miatt lehet az hogy idősebbnek néz ki. Eleve ilyen 50es évek beli pinup cuccba van, szerintem a szőke haj meg ez a vágás neki is öregíti na megy ugye most megmutatta az alakját és elég nagy mellei vannak. Van aki ezt egyből azzal azonosítja hogy idősebb. Csak úgy mint ariana grande aki nagyon vékony alacsony és kismellű ő még mindig kislánynak néz ki smink nélkül az alakja miatt
2021. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért ne lehetnének nagy mellei 19 évesen? Osztálytársamnak 16 evesen nagyobb mellei vannak, mint Billie-nek...
2021. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem azt írtam hogy nem lehet 🤦 hanem azt hogy van aki a nagy mellet azzal azonosítja hogy idős. Mivel általában nem a 18 éves lányoknak van D kosaras melle hanem a 30 éveseknek akik már szültek 1x minimum. Persze hogy van tizenéveseknek is nagy de nem ezt írtam. Nyithatnák az iskolákat mert látom az szöveg értelmezés nem megy
2021. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont 19-nek néz ki.
2021. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Smink nélkül úgy néz ki, mint egy teljesen átlagos 18-19 éves lány: [link]


Egy új hajszín, fodrász, ruha, smink rengeteget tud dobni valakin, gondolom ezért tűnik idősebbnek.

2021. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
szerintem szép smink nélkül is.
2021. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azt mondtam, hogy ronda, csak arra akartam célozni, hogy mindenféle tuning nélkül ő is csak egy átlagos tini, ezért nen szabad a sztárokat a kifutós képeik alapján megítélni.
2021. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 felkelhetetle ***** válasza:
53%
Manapság egy 14-15 éve lányt is kisminkelnek úgy, hogy az ember az gondolná, hogy 25 éves, ez egy igen szomorú jelenség...
2021. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!