Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem idősebb jóval...

Csak szerintem idősebb jóval Billie Eilish a feltüntetett koránál?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 23:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a smink miatt látod így. De például szerintem Katy Perry is jóval idősebbnek néz ki, mint 36 éves. Nem tudom miért, egyszerűen ilyen az arcfelépítése. Amúgy ha Billie nem lenne kisminkelve szerintem simán el mennék mellette az utcán.
2021. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem a kisminkelve, vagy videókban, hanem a közeli képeken, mikor smink sincs rajta olyan sok. Szerintem bőven 30-as. A videókban persze fiatalos, meg úgy van sminkelve, öltöztetve. De a vonásai, mimikája, apró ráncai olyanok, mint egy 30+nak, ha közelről megnézed. Valahogy nem stimmel szerintem.
2021. máj. 21. 23:35
 13/16 A kérdező kommentje:
Még ha sokat is dolgozik, éjszakázik, koncertezik, akkor sem ilyen az arca egy 18-19 éves lánynak. Ne zavarjon meg a színes ruha, stílus, és a smink, csak figyeljétek az arcát
2021. máj. 21. 23:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez amúgy ilyen "összeesküvés elmélet" akar lenni? 😂😂😂
2021. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha 30+-os lenne nem hiszem, hogy ilyen zenei stílust képviselne.
2021. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ráncaim 19 évesen. :D
2021. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!