Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudnátok linkelni olyan Már...

Tudnátok linkelni olyan Már megint Kitty videókat, amikben Eszterrel van?

Figyelt kérdés

Persze én is kerestem, csak hátha nem találtam meg az összeset. Pl. nem találtam meg azt, amiben bemutatják a közös albérletüket, és kicsit a kapcsolatukról is beszélnek, hogy hogy ismerkedtek meg stb. De mindenféle Eszter-Kitti videó jöhet, akár csak ketten vannak benne, akár nem, a lényeg, hogy kettőjük mindenképpen legyen benne.


Az olyan kérdések, hogy ez miért kell nekem? stb. feleslegesek! Nem ez a lényeg, a lényeg az, hogy ilyen vidikből minél többet megtaláljak..


Veszekedni, lepontozni senkivel és senkit nem fogok. A trollokat és a piszkálódós ebereket ignorálni fogom, úgyhogy felesleges energia ilyen jellegű kommenteket írnotok. Aki küld ilyen linket, annak megköszönöm és ennyi.


Előre is köszönöm!



2021. máj. 28. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor levehette azokat,ha nincs az oldalán😬 Hirtelen jött a szakítás,Esztin látszik nem jól viseli
2021. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi is volt Eszti instája? elfelejtettem
2022. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!