Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Masuda Eszterrel,...

Mi történt Masuda Eszterrel, aki Japánba ment férjhez és blogot írt?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem érhetőek el a korábbi írásai sem, pedig tök érdekes volt.

Valaki tud róla valamit, mi lett vele, kint van-e még? Miért törölte magát, ha már amolyan "kisceleb" lett? ^^



2016. júl. 27. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Tudtommal elváltak és most egy másik sráccal van együtt.
2016. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Rövid házasság volt O_O

Miért lett vajon vége?

Az új pasi is japán? Gyorsan talált újat.

2016. júl. 28. 14:24
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert a japán férfiakhoz jobban illik az ázsiai nő. Nem részletezem miért, mert abból sértődés lenne. A legtöbb vegyes házasság így végződik. Kivéve, ha a nő japán.
2016. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Tudtommal kiderültek Hirotorol olyam dolgok, amik Eszternek nem tetszettek. Az elején még együtt laktak, de külön szobában, majd teljesen szétmentek, de nem váltak el, különben Eszter haza kellett volna jöjjön.

Az új srác meg kihozta a művészi énjét.

2016. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
50%
Igen én is nagyon szerettem. Kár volt abbahagynia.
2016. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Jetty1998 válasza:
83%

Beszéltem levélben Hirotóval és pár magyarral aki "jóban" volt vele.

Eszter egyszerűen megcsalta a férjét egy másik japóval. Büdös volt neki dolgozni, tanulni nem akart és csak költötte a pénzt a "fancy-kawaii-cuki" életre amivel behintette a követőit.

Majd amikor azok is rájöttek, hogy ez így nem kerek elkezdtek kérdéseket feltenni ami Esztikének "fájt", és előszőr letiltotta a blogját, aztán priváttá tette majd megszüntette az egészet Instagram-ostul, FB-stül.


Nem egy követendő példa az "álmait elérő lány" története, mert igazából a japán vízum miatt ment férjhez ami valljuk be nem túl nehéz feladat csak szét kell tenni a lábat hozzá.

2017. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi.

Olvastam valahol én is, hogy Eszter mindenféle más japán pasira csorgarja a nyálát miközben ott a férje, tényleg a blogjában is írta, pl. hogy helyes pasi ült mellé a repülőn..

Arra emlékszem, hogy valami részmunkaidőset kezdett dolgozni és japántanulásról tett ki képet, mondjuk csak japántudással nem sokra ment volna..

Viszont ha szült volna 1-2 gyereket már büntetetlenebbül maradhatott volna otthon, Japánban hagyományosan otthon marad az anya. Csak gondolom neki a Starbucks a kawaii, nem a Hello Kittys pelenkák :D

Érdekes volt látni miket csinál, bár tényleg blog alapján csak az esztelen pénzköltésből állt az élete..

2017. jan. 5. 22:47
 8/23 Jetty1998 válasza:
93%

Ha csak esztelen szórta volna a pénzt még csa-csak "elmegy".


Rosszabb, hogy sok "japánbaakarokénisénis" fanatikusnak Ő afféle példakép lett mert "megvalósította az álmát".


Nos, házassággal 99%, hogy bárki kap vízumot de eezel kicsit degradálta azokat akik tényleg tettek érte, hogy ott éljenek. Tanultak, japán cégeknél dolgoztak itthon, kimentek random szerencsét próbálni és nem adták fel...stb.


Aztán meg elhintette, hogy a "fancy-tokyogirl-VIP-file"-hoz ennyi elég is, szórta a hülyeségeket, hogy pl. N5-ös nyelvvizsga az már vízumot ér (N5 a legalacsonyabb), holott neki az sem volt.

A Japánban Élő Magyarok oldalről (ahonnan aztán kirúgták, mert tiszteletlen volt és bunkó) gyűjtötte az infókat amiket próbált megosztani másokkal, mintha azt ő tudná.

1 percet sem részmunkaidőzőtt, mert nem tudott japánul. Külföldi bárokba valamicske angol tudással még csapolhatta volna a sört de az meg az urának nem tetszett, de neki is büdös volt a munka.


Japánban japánul tudni meg azt hiszem nem egy kiemelkedő skill :)

2017. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
79%
Jetty, én azt sem hittem el neki, hogy valóban férjhez ment.Szerintem az is kamu volt. Az a lány folyamatosan hazudott, és valóban, aki erre rámutatott, azokat letiltotta. Azt hiszem a végén valóban kezelhetetlen lett neki a dolog. Tényleg csak élősködik odakinn, kíváncsi vagyok ezt a fiút meddig kábítja. Szegény naív fiúk. Legalább Hiroto megszabadult tőle. Remélem legalább az ő élete normális kerékvágásba került (mármint Hirotóé)
2017. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Evi.87 válasza:
53%
Kedves Eszter barátai, családja (mert nyilván innen a sok információ mert annyira jól ismeritek :)) Egyszerűen nevetséges amiket összehordtatok, valakiknek hatalmas a fantáziája! Én jól ismerem Esztit gyerekkora óta nem pedig másodkézből kitaláltam valami infot. Kezdjük azzal, hogy amikor vásárolt mint amit minden normális ember megtesz azt saját pénzből, vagy anyujától kapott pénzből tette. (ünnepek stb) Mielőtt kiment Japánba dolgozott onnan a repjegy, és a félre tett pénz, amiből vásárolt. A kedves férje volt aki nem hagyta dolgozni, hanem saját elmondása szerint" maradjon otthon főzzön takaritson" ahogy általában minden japán férfi igy kezeli a házasságot. Miután összeházasodtak a kedves férje rá pár napra az egyik legjobb barátnőjének szerelmet vallott, és innentől kezdődött minden baj. Kedves Hiroto hajnalban járt haza minden nap, és egy idő után bántalmazni kezdte Esztit! Volt hogy ismerősénél kellett aludnia mert félt hazamenni, vagy bezárkózott a szobába amit a kedves férje felfeszitett. Nem akarom kiteregetni a magánéletét mert semmi jogom hozzá, de Eszti 1 éven át próbálta megmenteni azt a kapcsolatot mikor elege lett. Már rég nem volt együtt Hirotoval mikor össze jött új párjával és azonnal elváltak amikor elköltözött. Komolyan nem értem honnan veszitek ezt a sok szart. Azóta is saját magát plusz párját is ő tartja el, iskolába jár, 10 órában dolgozik és sorolhatnám. Ennyi a különbség a között, hogy olyan ir róla aki jól ismeri és minden nap beszél vele, vagy aki életében nem látta. Előbb tájékozódjatok olyanoktól akik tényleg ismerik mielőtt hazugságokat terjesztetek mint a rossz magazinok olyanok vagytok mind. (Egyébként azt csak mellékesen emlitem meg Japánban élő magyaroktól megtudva, hogy a Japánban élő magyarok 80%a házassági vizummal van kint...)
2017. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!