Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most komolyan valaki képes...

Most komolyan valaki képes volt Eszterre szavazni? Hogy lett ez 25,75%?

Figyelt kérdés
dya sokkal jobb
2011. nov. 7. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A buta műnő csak hisztizni tudott.
2011. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alkesz éva ***** válasza:
50%
Kíváncsi lennék,hogy Nórikának benne volt e a keze.
2011. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
milyen nórika ? :)
2011. nov. 7. 19:04
 4/11 alkesz éva ***** válasza:
55%
Ördög Nórának barátnője az Eszter.
2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ez komoly?? Basszus, akkor biztos azért győzött ő. Nem tudom elhinni, hogy valaki szavazott az undorító koca fejére.
2011. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 alkesz éva ***** válasza:
50%
Nem kamuzok.De azt,hogy csak ezért jutott e tovább azt szerintem soha nem fogjuk megtudni.
2011. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
töröltetted a válaszom te szar?
2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

mert dya egyunalmas senki.

Valszeg ezért jön be neked, mert sok a közös bennetek :D

2011. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szavazok, de a műsort nézem. Személy szerint sajnálom, hogy Dya kiesett, nem volt vele semmi bajom. Viszont ha szavaztam volna, akkor Eszterre szavazok.

Többek között azért is, mert a többség így reagálja le: dagadt tehén. És? Attilának is kint a helye, mert ferde az orra??? Veronikának is ki kell szavazni, mert ronda??? Ez alapján kell eldönteni, hogy ki maradjon bent?

Én unom, hogy állandóan csak tökéletes külsejű embereket szavaznak be, mert unalmas ezt nézni, kifejezetten örültem, amikor bekerült Eszter vagy Annamária, de ugyanez vonatkozik a pasikra is.


A másik, hogy gyűlölni kell valakit azért, mert megbeszélte egy pasival, hogy ha szingli lenne, akkor lefeküdne vele, majd egyszer fenéken csípte? Mert ilyen alapon akár Gergőt is kiutálhatnák vagy akár Kingát, Pétert.

2011. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.


Teljesen egyetértek.

Ha valakivel összezárva kéne lennem, az inkább Eszter lenne, mint egy halálfejű, kérődző-rángó, ostoba leányzó.


Az meg, hogy komolyan tehenezik valaki...akkor Attila vagy Péter meg vágásra érett sertés, nem?

2011. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!