Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jellegzetesen csúnya, ferde...

Jellegzetesen csúnya, ferde orrú magyar férfi színész az 70-80-as évekből?

Figyelt kérdés

Több magyar filmben is szerepelt, rendszerint rosszfiúkat alakított, vagy mellékszerepekben jelent meg.


Szikár alkat, kopaszodás miatt magas homlok, feltűnően ferde, talán korábban törött orr.


Ki lehet ez a színész?



2021. máj. 28. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt valami nagyon régi filmje, amiből emlékezem rá, de se a film címe, se a neve nem jut eszembe.
2021. máj. 28. 15:33
 2/6 anonim válasza:
Szilágyi István
2021. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ő az, nála kevésbé híres. A korszak hasonló, de az illető úgy néz ki, mintha éppen eltörték volna az orrát, és ez az ami elsőre feltűnik.
2021. máj. 28. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Tahi Tóth László?
2021. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvan, Hunyadkürti István a neve.


Sok régi magyar filmben alakított nehézfiút. :)


[link]

2021. máj. 28. 18:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Egyébként én is őrá gondoltam, de nem jutott eszembe a neve. Többek között az Ötvös Csöpi filmekben is játszott. Ott keresgettem éppen, amikor észrevettem, hogy valaki hozzászól a kérdésedhez.
2021. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!