Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gulyás Márton milyen magas?

Gulyás Márton milyen magas?

Figyelt kérdés

Az interneten nincs erről infó...


Esetleg nem állt valaki mellette már innen? Olyan aki tisztában van a saját magasságával és így meg tudja saccolni...



2021. máj. 19. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
197-200 között, nem emlékszem pontosan, valamelyik videója alatti kommentben írta.
2021. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is annyira tippelnék. 186 vagyok, többször találkoztam már vele, és nálam lényegesen magasabb.
2021. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon magas 2 méter magas is simán megvan. Sebestyén Balázs nagyon eltörpült mellette a 180 centis magasságával a partizán c műsorban. Balázs gyakran fényképezkedik a 196 cm -es kollégájával, Rákóczi Ferivel, de köztük nem látszott annyira a magasságbeli különbség.
2022. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karácsony Gergellyel ( ő 198 cm magas) [link]
2022. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 193-194 cm vagyok, és amikor találkoztam vele az egyik rendezvényen, akkor nem tűnt magasabbnak, ha magasabb is volt, maximum 1-2 cm-el, de kb. egy magasságban volt velem, szóval nincs 2 méter véleményem szerint, olyan 195-196 körülire tenném!
2022. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!