Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most mi ez a Olivia Wilde...

Most mi ez a Olivia Wilde botrány?

Figyelt kérdés
Most homofób vagy micsoda? Összevagyok zavarodva, megköszönném, ha valaki leírná, hogy mi ez az egész.

2021. máj. 11. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
figyelt kérdések közé raktam mert én is kíváncsi vagyok erre mert erről semmit sem hallottam ! Láttam róla kiszivárgott meztelen képeket róla. Nem semmi a nő. Elég gáz,hogy vannak saját pucér képeik az embereknek saját magukról.
2021. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Én se tudom miről van szó, nem is hallottam még erről, de a mai SJW hisztit ismerve gondolom valami annyi lesz hogy azt merte mondani hogy akinek lóg a lába között valami az férfi, akinek meg nem az nő. Ami biológiai TÉNY, de manapság már annyi az elmebeteg aki azt se tudja mi akar lenni, hogy annak se vége se hossza, és persze minden agymenést respektálni kell, és nem szabad olyat mondani hogy a nő az nő, a férfi meg férfi... Az ész megáll.

Persze ha nem erről van szó akkor elnézést, de manapság 10-ből 9 alkalommal ilyesmi jellegű a nagy "homofóbia" meg "rasszizmus".

2021. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Annyi a sztori, hogy Olivia Wilde egy interjújában a színésznőből rendezővé válását a melegek coming out-olásához hasonlította. Ezen akadt ki mindenki, hogy hogyan lehet egy munkában való előrelépést egy ember egész életét meghatározó döntéséhez hasonlítani. Valóban hülye hasonlat volt tőle, de ennyire kár volt felfújni ezt.
2021. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az úgynevezett kiszivárhott meztelen képei valódiak egész biztos? Nem montázs? Hogy szivárgott ki? Onlyfans volt neki is vagy mi? Nem értem miért vannak valakinek meztelen képei önmagáról. Ha küldözgette valakinek, több esze is lehetett volna. Őszintén ki nem tudhatta ki ő? Persze, hogy kiszivárog...
2022. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Hagyjuk ezt a "kiszivárog" dolgot, VÉLETLENÜL kb. az összes színésznőnek vannak "kiszivárgott" meztelen képei meg szexvideói Hollywoodban, Scarlett Johanssontól, Jennifer Lawrence-en át Melissa Benoistig... Ez az egyik legjobb reklám nekik, mert minden heteroszexuális férfit érdekelni fog, meg a sajtó is felkapja, az eladott újságok/netes kattintások után meg csomó pénzt kapnak. Aztán persze megjátsszák hogy jaj de kellemetlen ez nekik, sírnak a sajtóban meg kamu pereskedések mennek fantom, sose létezett emberek ellen, akik "nyilvánosságra hozták" ezeket, amúgy meg a színfalak mögött dagad az egó is, a pénztárca is, szóval ne hidd hogy egy is bánja. "Véletlenül" minden sztár fotózza meg videózza magát meg a hapsiját szex, fürdés, miegyéb közben full meztelenül, aztán meg tárolja a telefonján meg küldözgeti összevissza, full reális, értelmes ember sose csinálna ilyet, sőt ki az a hülye aki lefotózza magát pucéran, ugyan már...
2022. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted valódiak az ilyenek
2022. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint akr Kristen Stewart meztelen képei is valódiak, nem véletlenül szivárgott ki.
2022. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!