Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Armie Hammer...

Szerintetek Armie Hammer vissza tud térni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Tudtommal csak üzengetett ilyen bizarr dolgokat, senkit nem evett vagy korbácsolt meg. Illetve Hollywood szereti a visszatéréseket, mint Mel Gibson vagy Ellen Degerenes vagy James Franco. Amúgy jó színész, van rá esély hogy visszatérjen?

2021. febr. 15. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ezt így megmondani.

Szerintem kicsi a valószínűsége, hogy a jövőben bárki akarná foglalkoztatni. Egy filmnek sem túl jó, ha egy kannibalizmussal vádolt színész van a plakátjain. De persze ki tudja. Még biztos lesz pár filmje, amelyeket korábban forgattak, de nem hiszem, hogy az elkövetkezendő időkben újabb szerepet kapna/vállalna.

2021. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Kíváncsi vagyok, 5-8-10 év múlva meg lesz-e bocsátva, mint például Robert Downie Jr-nak. (amúgy nem evett meg senkit)
2021. febr. 28. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem akkora sztár, hogy túlélje ezt a karrierje.
2022. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!