Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor Armie Hammer...

Most akkor Armie Hammer kannibál vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég bizarrnak tűnik ez az egész ügy. És az emberek egy része poénként tekint rá, pl.

https://www.youtube.com/watch?v=sUoAnQEI0pM

mások meg eléggé komolyan veszik.


Szerintetek tényleg kannibál? Esetleg fabrikált botrány az egész? Vagy tényleg mondott ilyesmiket, de csak trollkodásból?

Mondjuk elég durva, amit mondott, de itt is olvasni hasonló állatságokat trolloktól. Lehet csak szimplán idióta.



2021. jan. 29. 11:50
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Illetve most, hogy Hollywoodban elterjedtté válik az, hogy mindenkinek önmagát kell alakítania a filmvásznon, szerintetek alkalmas lehet Hannibal Lecter szerepére?

Végül is nem ölt meg senkit, csak kannibál szexualitása van és azzal senkinek sem árt, ha műtétek után megeszi a felesleget, pl. a lengőbordákat. Kannibálok szerepére így alkalmazhatják, nem?

2021. jan. 29. 11:58
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is igaz a sztori
2021. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Valaki leírná nekem, hogy ezt honnan szedték? Nem tudok jól angolul, ezért nem értettem nagyon a cikkeket amiket ezzel kapcsolatban olvastam? Mitől kannibál?
2021. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
#4 Roviden annyi a sztori, hogy fiatal lanyoknak irkalt Instan olyanokat, hogy kiszivna a veruket, eltorne a bordajukat, meggrillezne oket es hogy o egy igazi kannibal. Kesobb a felesege (?) es az exbaratnoje is megerositettek ezt
2021. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, köszi, hogy leírtad. Privátban írta ezeket a lányoknak vagy bárki láthatta? Mert ha bárki láthatta, akkor nem hiszem, hogy kannibál, hisz ez egy elég durva dolog, kb. mint a pedofília, miért vállalta volna fel ország-világ előtt ilyen módon? Szóval szerintem ez esetben csak viccelt. De ha a lányoknak privátban irkálta ezeket, akkor az már elég gyanús, legalábbis fura. Ha tényleg ezeket írta akkor szerintem ez kicsit sem vicces, szóval vagy nagyon fura (és számomra hülye) humorérzéke van, vagy tényleg igazat beszélt.
2021. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Privatban, persze. Latszodott, hogy nagyon durvan elborult az elmeje - szoval nem hinnem, hogy ez poen.
2021. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Esetleg a texaszi láncfűrészes rebootban lehet ő Leatherface? Ők esznek embereket is. Vagy az csak a remake?

Illetve még ott vannak a hillbillyk a Halálos kitérőből, most az a franchise is nagyon beindult. Esetleg még oda lehetne castingolni? Vagy akkor most már nem fog szerepelni semmiben?

2021. jan. 29. 20:55
 9/28 A kérdező kommentje:
Amúgy a bordás sztorihoz annyit, hogy én úgy tudom nem azt mondta a barátnőjének, hogy eltörné, hanem azt, hogy keressenek egy orvost, aki kiműti a lengőbordáit és ő megsüti és megeszi előtte. Tudom így is betegen hangzik, de azért nem gyilkosságról beszélt.
2021. jan. 29. 21:05
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
9-es, (még mindig 4-es vagyok), hát az tuti, hogy valami nem oké nála ezek szerint. Ha nem kannibál akkor szimplán pszichopata, vagy szív valamit, ha ilyeneket irogat. Pedig én szeretem (legalábbis eddig szerettem) Armie-t, nekem ő volt a tökéletes "Oliver" (amióta láttam a Call me by your name-t), szóval eléggé sokkol ez a hír most, hogy akiért oda voltam egy filmben az a való életben lehet, hogy kannibál, de, hogy "beteg" az tuti.
2021. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!