Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most akkor Armie Hammer...

Most akkor Armie Hammer kannibál vagy sem?

Figyelt kérdés

Elég bizarrnak tűnik ez az egész ügy. És az emberek egy része poénként tekint rá, pl.

https://www.youtube.com/watch?v=sUoAnQEI0pM

mások meg eléggé komolyan veszik.


Szerintetek tényleg kannibál? Esetleg fabrikált botrány az egész? Vagy tényleg mondott ilyesmiket, de csak trollkodásból?

Mondjuk elég durva, amit mondott, de itt is olvasni hasonló állatságokat trolloktól. Lehet csak szimplán idióta.



2021. jan. 29. 11:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A botrany elott valt el kozvetlenul, nem? Legalabbis akkor adtak be a valopert
2021. febr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem, már 2020-ban elváltak.
2021. febr. 9. 01:35
 23/28 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy én valamikor nyáron tudtam meg, hogy elvál(t/n)ak. Arra már nem emlékszem, hogy addigra már le is zajlott-e a válás, de a válópert tuti beadták addigra már. Akkor meg még nem volt ez a botrány, ez most januárba jött be, nem?
2021. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy pajzán szexchatelés közben azt írja magáról, hogy ő kannibál, nem lesz az. Kit evett meg, hol vannak a holttestek? Szereti a kölcsönös beleegyezésen alapuló kicsit durvább szexet. Ennyi. A többit a média habosította a történet köré.

Szerintem azt hitte, hogy nagyon népszerű lesz ezzel a Szürke ötven árnyalata jellegű fétisével és kezdetben ő maga szivárogtatta ki ezeket a dolgokat, aztán páran elkezdték ezt ellene fordítani.


A kannibalizmus az emberölést is magába foglal. Tehát ezek roppant súlyos vádak, amikből semmi se igaz valószínűleg.


Ez van manapság, elkezdenek terjeszteni egy pletykát és az tönkreteszi egy ember karrierjét. Be kellene perelni az összes vádaskodót milliókra.


Kannibálnak képzeli magát szex közben, mert ettől áll fel neki. Egészségére.

Lassan már ha egy gyerek kalóznak képzeli magát, arra is ráhívják a haditengerészetet, mert komolyan veszik.

2021. febr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy valaki kannibál, nem kell embert ölnie. Szóval nem tudom, hogy hogyan foglalná magába az emberölést. Meg lehet enni egy eleve halottat is vagy éppen, mint Hammer esetében, orvossal kiműteni valamit és azt megenni.
2021. febr. 10. 02:55
 26/28 A kérdező kommentje:
2021. febr. 10. 02:56
 27/28 anonim ***** válasza:
60%

Jó, nem kell embert ölni, de ez a tipikus. Amúgy nem illegális megenni egy emberi testrészt, ha az nem bűncselekményből származik. A beleegyezés egy orvosi beavatkozásnál egyértelmű. A kiműtött oldalborda megevése szerintem egy túlfűtött, rosszfiúskodó, szexiskedő szöveg volt Armie Hammer részéről, nem gondolom, hogy bárki ezt megteszi neki. De kérni hülyeségeket siman lehet. Egyem a szívedet...

Az utóbbi években terjed az a hóbort, hogy a nők megsütik a méhlepényüket szülés után és megeszik. Szamomra gyomorforgató a gondolat, ez is kannibalizmus. S

De senkinek nem árt, önként csinálják, hajrá!


Ha azt kérem, hogy a zsírleszívással lefejt zsírodat add nekem, mert abban akarok sütni valamilyen ételt, akkor kannibál vagyok? Igen. Bánt ez téged? Nem. Elmebeteg dolog? Számomra igen, nem is kérném.

Magyarországon a műtéti hulladék, eltávolított szövetek veszélyes hulladéknak minősülnek, nem valószínű, hogy megtarthatod. Amerikában nem tudom mi a helyzet.


De ha valaki megműtteti magát (az oldalborda eltavolítása karcsúsító plasztikai sebészeti műtét), aztán odadja valakinek, az megeszi (amúgy az eltávolított bordán nincs "hús"), akkor kinek árt ezzel.


Mindazonáltal azt gondolom, higy Armie Hammer szövegei amolyan pajzán, rosszfiús, szexiskedő beszólások. Szereti a kötözős szexet meg harapdálni szex közben. Olyan nőket, akik ebben benne vannak. Jó pasi, vannak önként jelentkezők erre.


A média ezt felhabosította, már pedofilnek tartják. Bizonyíték? Ja, az nincs.

2021. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehez ugy bizonyitekot talalni a media fele, ha a bantalmazo csaladja a egyik legbefolyasosabb dinasztiaja es konkretan oveke az E News-tol kezdve tobb mas media outlet is. Ahogy irtam, en is remenykedek az “artatlansagaban”, de ha valaki nyomon koveti az esemenyeket, lathatja, hogy ez egy baromi mely es osszetett dolog. Es kicsit sem kisfius, menozos szexchat.
2021. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!