Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Olgi G-re kajak buknak a csajok?

Olgi G-re kajak buknak a csajok?

Figyelt kérdés

Katz videojaban lattam a csavot. Rakerestem. Folyton a csajozasrol zenel es beszel. Azt allitja hogy nem csak a klippekben vannak gyonyoru es igenyes nok korulotte.

Nincs vele problemam, nem melyedtem el az eleteben. A videoban rendesnek tunt.

Azt viszont nem tudom felfogni miert birjak a nok. Arcszerkezete nem tul elonyos, nem eppen sportos, melegitoben maszkal, nem tul igenyes, idos, nem tunik egy zseninek, lelkizni sem hiszem hogy tudnak vele, kulonosebben gazdagnak sem tunik csak van par presztizscucca.

Ilyenkor azt erzem hogy fogalmam nincs mi kell a noknek. Lehet magat Oglit kene kerdeznem o tudna a titkot.

Azert arra is van esely hogy akik korulotte vannak azok kistilu ribik. Aranyasonak nem eleg tehetsegesek, ezert beerik nemi piaval, droggal, egy vip hellyel. Egy 10-esbol mar megkapja oket.


2021. ápr. 28. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet.
2021. ápr. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Ez igaz. Elvegre engem is zabalnak a nok. XD
2021. ápr. 28. 05:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Blőággyá uncsizoom
2021. ápr. 28. 05:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos azért mert nagy a farka+híres.Ezeknek a ribiknek elég annyi.
2021. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az hogy vannak körülötte ,nem azt jelenti,hogy együtt is vannak bele. Bár ezeknek elég egy kis pénz meg az hogy szerepeljenek. Amúgy én ismerem őt,kispesten lakott most nemtudom itt van e még. De régen kedves pasi volt,nagyon tudja szerentni és óvni a barátiait és családját. Tűzbe menne értük.
2021. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos csajokat mínősít ez.

Egy ismerősöm bekamuzta a szórakozóhelyen hogy Dopeman unokaöccse.Onnantól alig tudta magáról levakarni a szuper(küllemű) csajokat.

2021. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :-)

7: Jó tipp, lopom. :-D

Csak azt nem értem miért nem mindegy nekik hogy híres-e aki megrakja őket. Mármint mi lesz attól nekik jobb? Ricky Berwick és Santiago Segura is híresek, mégsem látom hogy körülugrálnák őket a nők. Pedig biztosan örülnének nekik.

2021. ápr. 28. 13:09
 9/9 A kérdező kommentje:

KISASSZOÓÓNY önelvarázzsolengeem KISZASSZOÓÓNY!! XD

miajóistenezaszám. Szakadok. :-D

2021. ápr. 29. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!