Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a Hollywood-i színész...

Kik azok a Hollywood-i színészek, akinek nem értitek a sikerét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 08:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
Zendaya
2021. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
17es ajánlom Pittöl az éjszaka gyermekét az interju a vámpirralt és a benjamin buttont. ezekben számomra megmutatkozott hogy egy nagyszerü szinész .ha leveszed a sztárkltuszt.tom hanks nagy kedvenc mint szinész és rendezö is zseniális az elit alakulat felülmulhatatlan .tim rothtol az oceánjáró zongorista legendáját tudom ajánlani .életében nemjátszott olyan jól mint abban .james franco tényleg alul értékelt a 11.22.63.ban nagyon jól játszik és a 124 orában vagy valami ilyesmi a cime.
2021. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
22.Tim Roth-ot kedvelem, őt és Samuel L.Jacksont ellenpéldának hoztam fel a sztárkultuszra, láttam már Pittől rengeteg filmet, engem sajnos még nem tudott elvarázsolni a színészi játéka. Nem hiszem, hogy jobb színész Bill Murray-nél és Robert Downey-nál vagy Alan Rickman-nél.(az IMDb szerint). Ennyi.
2021. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Jennifer Lawrence, Marvell kapitányt alakító csaj, Chaning Tatum, Bradley Cooper, Emma Stone, meg az a színész aki a Galaxis őrzőiben meg az új Jurassic filmekben van.

Adam Sandler meg Rob Schneider meg külön kategória nálam, borzalmasak mindketten.

2021. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
bradley cooper a felsoroltjaid közül az egyetlen akit kiemelnék. nem az aliasért nem a másnaposokért ahol egész hol hozta a családos tanár embert. hanem az amerikai mesterlöészért ott alakitott. el tudnám képzelni egy ocean 15 ben mint rendört.
2021. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!