Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok a Hollywood-i színész...

Kik azok a Hollywood-i színészek, akinek nem értitek a sikerét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 08:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Chloe Grace Moretz bocsánat
2021. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább azt mondom, hogy az általam felsoroltak sikerének okát értem, csak sajnálatosnak tartom, hogy olyan világban élünk, ahol ők sikeresek lehetnek: Dwayne Johnson, Adam Sandler, Rob Schneider, Zac Efron, Madonna, Lindsay Lohan, Paris Hilton, Kristen Stewart, Robert Pattinson (shovelface)
2021. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
J lopez, Daniel Radcliffe, Angelina Jolie, Adam Sandler, Silvester Stallone, Vin Diesel, Arnold Swarzenegger, Megan Fox,
2021. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

Margot Robbie, Gal Gadot

mind a kettő szép, de tehetségük a színészethez nulla

2021. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%
Leonardo Dicaprio
2021. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Most mi a jó abban, hogy mindenkit lepontoztok, aki leírja a saját maga szubjektív véleményét? Mi értelme van az oldal használatának, ha már őszinték sem lehetünk, és a véleményünket sem írhatjuk le?
2021. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

16.Mert a kedvenc csini színészüket - nőjüket merted kritizálni. :D

Pl.Brad P. & Jolie is túlértékeltek, óriási ováció és imádat mindenhol, tehetség meg mar szerenyebb, viszont szépek, ez az ő nyerő kártyájuk.

Vagy ott van a többszörös oscar díjas Tom Hanks, annyira nem jó, csak nagyon jó szerepeket kapott, ez lényeges, J. Nicolson ezerszer leveri Hank-set, mégis Hanks a a népszerűbb. James Franco viszont szerintem nagyon jó színész, de nincs az a személyi kultusz körülötte, mint másoknál, vagy Samuel L.Jackson, Tim Roth, stb. nagyszerű színészeknél sem. Meg alapból vannak ilyen magamutogató sztárok, aki állandóan magukra vonják a figyelnet, mint Tom Cruise, Madonna, Jlo, meg R.Downey (aki egyébként tehetséges színész), Di Caprio, Brad Pitt, Jolie, stb. akik a sztárkultusz alapjai.

2021. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Az etel topikba mar semmit se lehet írni...minden le van pontozva, kedvenc dolog, elkeszitesi mod, javaslat
2021. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Jennifer aniston,jennifer lawrence , gal gadot, michelle rodriquez, margot robbie, megan fox, dwayne johnson, vin diesel, jason statham, steven seagal, charlie staron , nem tudom jól írtam e le a nevét csárli szteron ahogy kimondod.
2021. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A hangya filmekből a hangya barátnője valami lilly nevű színész. A lostban is benne volt. Scarlet johannson . Nekem ők ketten lennének.
2021. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!