Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Zsuzsu (Való Világ 9...

VV Zsuzsu (Való Világ 9 győztese) miért rakja ki Insta-story-ba, hogy kitől mennyi lájkot kap?

Figyelt kérdés
Le screenshot-tolja az értesítést a lájkokról és a képet tölti fel. Tudom, hogy nem mondható sztárnak, hiszen csak egy valóság show-ban szerepelt, de szerintetek milyen okból teszi ki, hogy kitől mennyi lájkot kap? Talán dicsekvés? Vagy buzdítás még több lájkra? Én nem is merek neki egyet sem lájkolni, mert még az én nevem is Insta-story-ban köt ki. Csak azért követem, mert kíváncsi vagyok, hogyan él a győzelem után, de egyre jobban csalódok, fontolgatom a követés leállítását. Ti hogy vagytok vele, mi a véleményetek az ilyen viselkedésről?

#Való Világ #Instagram #VV Zsu #VV Zsuzsu
2021. febr. 19. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az Insta-story és miért követsz valakit? Ha észreveszi, akkor fel is jelenthet.
2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen kaptam h*lye választ, úgy tűnik, itt volt az ideje.
2021. febr. 19. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én legalább nem vagyok stalker.
2021. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért rakja ki azt, mert már nem tud mit megosztani. Semmi különös nincs az életében, de sokan követik, valamit ki kell rakni. Szerintem nyugodtan állítsd le a követését, mert ezeknél nagyobb izgalmakra - leszámítva pár generált, alpári botrányt - nem kell számítani.
2021. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon teccik!
2023. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!