Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg Ownmckendry?

Figyelt kérdés

A stílusa is, amivel egyébként nincs semmi bajom, de a játékok amikkel manapság játszik azokat nem hiszem el. Régen olyan igazi jó horrorokkal játszott, néha ilyen vicces játékok amiken jót röhögtem, és még most is van néhány, de mi ez a Miss T, meg Evil nun, ez a jani vagy hogy hívják a dark riddle-ből. Meg nem csak a játékok miatt, de valahogy nem a régi. És nem tudom kitalálni, hogy mi az. Lehet, az új barátnője miatt érzem így magam, nemtudom.

A nézői többsége ilyen 8-14 évesek, akiknek az idétlensége néha nagyon kiakaszt. Főleg amióta ilyen játékokkal kezdett játszani.

Szerintem régen jobb volt. Most se rossz, de régen jobb volt. Nem kritizálni akarom Petit vagy ilyesmi, mert jó fej, követem, de nem tudok rájönni hogy mi az ami igazán megváltozott benne (legalább is nekem), Csak ki akarom kérni a véleményeteket. Szóval mit gondoltok?


2021. febr. 12. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben tényleg jobb volt Own'. Játékok tekintetében manapság ezekkel az igazi trash-indie játékokkal játszik csak, amivel legfeljebb csak poénkodni tud, mert az egész játékból csak ennyit tud kihozni tartalomgyártóként. Az egy nagy baromság, hogy nem számít mivel játszik. De, igenis számít, nem csak a saját karakterére kíváncsi a nézőközönség, hanem arra is, hogy milyen értelmes tartalmat talált a Gamejolt-on például.


Régen se volt különben hibátlan a srác, de még bőven az a belefér kategória volt a túljátszott, harsány, néhol hisztis stílusa. Igazából nekem szimpatikus is volt, mert ahogy te is mondtad, amolyan belefér kategória volt még, ahogy viselkedett, nem voltak túlmisztifikálva a poénkodásai, és időnként csempészett komolyabb hangvételű mondanivalót is a tartalmaiba. Egyébként én őt nagyjából 4 éve néztem utoljára, akkor voltam 16-17 éves, és azt hiszem akkortájt készített FNAF játékokról (TJOC-R; FNAF-S ; FNAC; Jolly ; stb.) a Hello Neighbor-ról, meg a Yandere Simulator-ról videókat rendszeresen, nem ezekről a hulladékokról. Egyszerűen jól állt neki ez a kissé "elanimésített pevdipí" magatartásséma, de az idő múlásával egyre nagyobb ripacs lett belőle, és nekem egyszerűen túl sok volt már ez. Volt lehetőség, hogy másabb irányba elmenjen jellemfejlődés tekintetében, ő mégis inkább a trash felé ment. Nabu és Rafanir kicsit hasonlított hozzá eleinte, de ők nem kurvultak el (sőt, sokkal igényesebb vonalat képviselnek már, mint korábban), mint ahogy Own' tette. Állítólag már több, mint 30 éves a srác, lassan faszinak kéne őt neveznünk, ennek ellenére komolytalanabb, meg gyerekesebb megjelenésű, mint amilyen én voltam 14 évesen. Nem is csodálom, hogy Loretta ott hagyta faképnél.

2021. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez a gyerek mindig is elég cringe volt. Belenéztem 1-2 videójába és hát még én éreztem magam kellemetlenül.
2021. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Own' mindig is cringe volt, de régebben még nem volt ilyen infernálisan kínos a személyisége. Olyan 2015-2017 körül még viszonylag normális, de legalábbis szórakoztató volt szerintem. Kár, hogy ilyen ripacs lett belőle, lett volna benne bőven jellemfejlődési lehetőség.
2021. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak szerinted. Néhány éve és is néztem őt, de az Anikó show óta nagyon lefelé megy.
2021. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam, hogy ő szakított Lorettel, nem fordítva. Nem akarok rá rosszat mondani, de szerintem az új csaja, qrva idegesítő.

Ami őt magát illeti, én még mindig követem, de olyan játékokat hagy félbe, a Miss T meg hasonló baromságokért, mint a Scrutinized, Blair Witch, Man of Medan, stb.

Nem nagyon érdekel a kinézete, nem azzal van nekem bajom.

2021. febr. 12. 12:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg változott elég sokat, nekem is jobban tetszettek az ilyen régi Steam-es indie horror-os videók meg a yan.sim és FNAF videói... 7 éve követem munkásságát :') nehéz időszakokon segített át.

Még akkor kezdtem el nézni amikor a GTA San.-al játszott... Teljesen más volt.. Még emlékszem járt ki MondoCon-okra is, Nabu is mindig ott volt, volt színpados beszélgetés és kb olyan 180.000 feliratkozója lehetett. Szemüveges volt és elég sovány.

Rollerrel bohóckodtt Debrecenben mindig, Gerusékkal is sok videót csinált. Ott volt Laura, Monty meg Mr. Fish Fish remek kis rajongó tábort épített fel, PlayIT-ekre is hívták már..


De nemrég ez mind eltűnt, engem nem zavart az elején az az 1-2 tetoválás, de miután már mindenhova tetováltatott(mostmár mind 2 karja tele van még a kézfeje is) HÁT mostmár kicsit másmilyen, fültágító és pc..


És Laurával is szakított (mondjuk Lau megérdemelte, hosszú sztori)


De ami a legrosszabb az az, hogy a tartalma is átment olyan erőltetettbe valamiért


Trash androidos telós játékokkal kezdett el játszani és kb olyan mintha már azt a 15+ korosztályt nem is venné figyelembe, régen mindig mondta hogy, ő nem csak azoknak a bizonyos kicsi gyetekeknek gyárt videót.. Hát most kb olyan mintha tényleg csak nekik gyártana...


Olyan jó lenne visszamenni kb ilyen 2015-2017-re

2021. febr. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Emlékszem, hogy régen csak a BATIMról és a FNAFról akart egy-egy tetkót. Most meg... Szerintem a külsejét is elrontja a piercingekkel, meg... Fültágítóval? Komolyan? Nem csoda hogy nem vettem észre, ha el van takarva a hajával (és nem is nézem már a videóit).

Az új videókat nem akarom már nézni. A Miss T-ből elegem van már, túl sokszor láttam már, hogy "MISS T VALAMILYEN PRANK"

2021. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Emlékszem, hogy a régebbi videóiban mindig azt mondta, hogy ő szinte mindig horror játékokkal játszik, szóval aki nem szereti a horrort, iratkozzon le.

Miss T és társai pedig egyre és egyre cikibbek.

2021. márc. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!