Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én vagyok ilyen fura,...

Csak én vagyok ilyen fura, vagy más is csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval ha én “szerelmes” leszek egy szinészbe, bárkibe, aki mondjuk egy celeb, vagy egyszerűen csak szimpatikus lesz, akkor nem azt kívánom, hogy jahjj, bár találkoznánk, és felhívna magához egy koncerten a színpadra, vagy elhívna randizni.

Hanem azt kívánom, hogy: kérem a felső hatalmakat, hogy legyen szép napja, hogy találja meg magának a tökéletes társat(nem engem), hogy legyen boldog, nyugodt élete, hogy sikerüljön neki túllendülni a hibáin, és orvosolni őket.

Nem tudom miért foglalkozom ilyennel, amikor álmodozhatnék arról is hogy “feleségül vesz”.. .és nem szeretnék mindenáron találkozni vele. Élje az életét, én csak küldöm a “pozitív energiákat”

Csak én csinálom ezt? Vagy van más is? Ez normális?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. jan. 20. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Jó neked, bárcsak én is így állnék hozzá ehhez. Nekem ha megtetszik egy színész, akkor borzasztóan féltékeny vagyok a párjára és elmondom magamban mindennek. Persze nem vagyok egy őrült rajongó, meg én sem álmodozom arról, hogy feleségül vesz, maradok a való életnél, és inkább reális vagyok, hogy úgyse történne meg soha. Viszont mindig kritizálom magamban a párjait, mert hogy nem illik hozzá...stb. és jobban belegondolva én annak örülnék a legjobban, ha szingli maradna örökre, mert az én szememben soha senki nem lesz elég jó hozzá :D

Szóval nagyon irigyellek, mert én is inkább a boldogságának szeretnék örülni, de helyette tökre féltékeny meg ideges leszek ha meglátom a párjával egy közös képen, pedig nem mondanám magam őrült rajongónak.

2021. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két különböző személyiség:) köszi a válaszod. Legyen szép napod
2021. jan. 20. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Neked is! :)
2021. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanezt csinálom 😃 egyszer shippeltem két férfi színészt, kívántam, hogy találják meg a boldogságot, Isten adjon meg nekik mindent. Azért egy autogrammot lehet, hogy kérnék, de nem erőltetném rá magam semmiképpen sem, utána megköszönném, és mennék tovább
2021. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én még autogrammot kérni sem mernék, mert annyira félénk lennék vele szemben, hogy még odamenni sem mernék, köszönni se, sőt ránézni se. Így hiába tetszik, ha ilyen besz*ri lennék és nem mernék lépni, akkor sem ha lehetőségem lenne rá.
2021. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!