Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb lány a Blackpink...

Ki a legszebb lány a Blackpinkből?

Figyelt kérdés
Próbáljatok elvonatkoztatni minden mastól!! Vagyis, ha az utcán random sétálgatva megpillantanád őket, melyiket találnád a legszebbnek?

2020. dec. 19. 01:56
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is Jennie de ettől függetlenül szerintem a többiek is szépek. Ha Lisa úgy néz ki mint egy kisminkelt férfi akkor én szerintem többet ki sem lépek az utcára még sminkben se nemhogy az nélkül.
2020. dec. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha úgy vesszük Jennie,nem csontsovány és valami alakja is van. viszont szerintem Jisoo is gyönyörű és neki is szuper alakja van! a másik kettő nagyon vékony : c
2020. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó vagyok;

Még annyit hozzáfűznék hogy igen,Rose-nak teljesen átlagos arca van,semmi különlegesség.A teste..huh,ha felszedne pár kilót szerintem egész jól nézne ki.

Lisa pedig hosszú és vékony,ami hát saját meglátásom szerint nem túl szép.Mivel alapból Lisának csípője sincs és melle sem,ennek ellenére szerintem felkapottabb mint Jennie.

Jennie-nek és Jisoonak legalább van valami combjuk..persze fenekük az nem igazán,de attól még csinosak, főleg Jennie mert neki van derék vonala,Jisoonak már nem igazán mivel ő alma alkatú.

2020. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
32%
Jisoonak homokóra alakja van
2020. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Karcsúságra, Rosé a legkarcsúbb, csak sajnos túl sovány. Pedig neki nagyon vékony dereka van, és szép széles csípője, meg mellkasa.

:(((


Lisa sajnos nem karcsú, ő akkor se lenne sokkal csinosabb, ha felszedne pár kilót.


Jennienek sincs nagyon vékony dereka, sőt... De ő legalább nem olyan vékony, így azt lehet mondani, hogy jó teste van.


Jisoonak sajnos jó teste sincsen, és vékony is, de talán valamivel csinosabb, mint Lisa.


Rosénak van alapból a legelőnyösebb alkata, de TÚL VÉKOOONY:((((((((

2020. dec. 21. 21:41
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

Leszögezném előre is hogy ez az én szubjektív véleményem, mellesleg hatalmas blink vagyok, és mind a 4 lányt imádom!

Én külön választom a testet az arctól:

Arcra számomra egyértelműen Jisoo a legszebb. Olyan mértékben ártatlan és mégis karizmatikus kisugárzása van, amivel nagyon kevés nő rendelkezik, ráadásul nagyon szimmetrikus az arca. Őt követi Jennie, akinél inkább a karizmatikus vonal figyelhető meg, de az nagyon. És ez majdnem teljes mértékben ellensúlyozza számomra az úgymond "cukiság" hiányát. Rosé és Lisa arca is nagyon szép szerintem, egyáltalán nem csúnyák, de nekem az unnie line ilyen szempontból valahogy jobban bejön🤷.

Test... Jennie a legszexibb szerintem, azért, mert ő legalább nem olyan csontsovány, hanem azért van mit megmutatnia. A többi 3 lányról megoszlanak a vélemények, hogy kinek mi jön be, én például úgy gondolom hogy Lisa és Rosé teste nem annyira szép, mint Jennie-é, és rajtuk jobban meglátszik a különbség, hiszen Jennie kb 50 kg, még a többiek 45 körül mozognak, de a maknae line még magasabb is 5-6 centivel. Ezért is raknám Jisoo-t a második helyre, mert egyrészt ő alacsonyabb, így egyenletesebb a súlyeloszlása, másrészt azért a fancamokon meg lehet figyelni hogy milyen hasizma van...

2020. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
63%
Szerintem négy közül egyik sem rendelkezik túl nagy esztétikumal.
2020. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
86%
A legszebb sztem egyértelműen Jisoo, de ha sz a kérdés, hogy szexuálisan melyik a legvonzóbb akkor egyértelmű h Jennie.
2020. dec. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Oké, szóval én inkább rangsorolnám őket xd


1.Jennie

Szerintem a legelőnyösebb teste Jennie-nek van.


[link]


[link]


[link]


Én azt mondom,hogy Jennie a fordított háromszög és a homokóra között teng valahol + még ezek mellé olyan bitch-es kisugárzása van és aw- szerintem még a heterók is megbámulják maguknak xd


2.Jisoo

Jisoo drágának már valamivel szélesebb a dereka,ez azért van mert ő alma alkatú (ahogy már fent is írták) viszont ennek ellenére csodásan néz ki!


[link]


[link]


[link]


Az alma alkatú nőkre jellemző hogy nagyon csinos a lábuk és esküszöm irigylem emiatt Jisoot..


3.Rose

Rosie nagyon vékonyka,de hogyha a jövőben úgy dönt hogy esetleg formázza magát vagy hízik, egész jó alakja lesz!


[link]


[link]


[link]


Rosenak szerintem ugyanolyan az alakja mint Jennie-nek,csak magasabb és vékonyabb.


4.Lisa

Szerintem Lisának sincs borzasztó alakja, fordított háromszögnek mondanám mivel a vállai azért szélesebbek mint a csípője.


[link]


[link]


[link]



Szépség szerint;mind a négy lány gyönyörű,de ha már őszintén beszélünk akkor


1.Jisoo

2.Jennie

3.Rose

4.Lisa

:)

2021. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
56%

1. Lisa. Gyönyörű a szeme, az ajkai, az egész arca. Szüleimet is kérdeztem, azt mondták különleges, meg hogy 10/10 szerintük és szerintem is.

2. Jisoo. Tipikus Koreai, gyönxörű, angyalarcú nő. Mindig mosolyog. Szüleim szerint kicsit átlagos, de gyönyörű 10/8. (szerintem 10/9,5 :3)

3. Rosé. Szerintem és szerintük se különleges, egyszerűen gyönyörű, és kész. 10/6 :( (szerintem 10/8)

4. Jennie. Szerintem ő is szép, de a BP közül ő a legkevésbé szebb de még mindig ő. Is. Gyönyörű. 10/5 (mikor meghallottam rendes lehidaltam, szerintem 10/7-8)


A 19 éces bátyámnak is ez a véleménye. :3 összességében mindegyik tag elképesztően szép.

2021. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!