Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb lány a Blackpink...

Ki a legszebb lány a Blackpinkből?

Figyelt kérdés
Próbáljatok elvonatkoztatni minden mastól!! Vagyis, ha az utcán random sétálgatva megpillantanád őket, melyiket találnád a legszebbnek?

2020. dec. 19. 01:56
A kérdező szavazást indított:
Jisoo
Jennie
Rosé
Lisa
73 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
egyértelműen jennie nem is az hogy hu de szép hanem szexuálisan nagyon vonzó... persze ott van még lisa is de rosé és jisoo-t nagyon kiszorítja jennie és lisa de inkább ott is jennie... persze ettől függetlenül az összes egy nagyon olcsó és felszínes média lotyó...
2020. dec. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Én is Jenniet mondanám. Valóban szexuálisan vonzó nő! A többi lány szerintem túl sovány, bár Lisának még jó alakja sincsen. Rosé sokkal karcsúbb nála, meg szerintem az arca is szebb. Jisoonak olyan az arca mint egy angyalkának, de neki sincs nagyon gyönyörű alakja sajnos.


Igen, sajna média lotyók, de kifejezetten meg is említettem, hogy csak a külső tulajdonságaikra fókuszáljunk!

2020. dec. 19. 02:52
 3/42 anonim ***** válasza:
62%

annyi hogy a többi ugymond túl közönséges legalábbis én azt látom hogy jennie jobban dominál nem csak a külsejével de a személyiségével is vagy legalábbis a levegővel ami körbe veszi (charm/sárm)

igen az összes nagyon sovány

2020. dec. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
Jisoo, a tökéletes koreai szépségideál, rengeteg sok nőt láttam már életemben, de nála szebbet nem sokat láttam... Ha ő lehetne a barátnőm, akkor nem is kellene más lány soha többet. De persze a többiek is gyönyörűek, még Chaeyoungot is nagyon szépnek találom.
2020. dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
77%
Jisoo igen úgymond koreai idealnak számit de a gyakorlatban megsem olyan jo
2020. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pedig igen.
2020. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%
Oke hohy szerinted de láthatod hogy sem a koreaiak közt sem a külföldiek közt (nyugatiak + ázsiaiak) sokkal kevésbé attraktív mint jennie és lisa
2020. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
75%
Ő egy szerény, de nagyon okos lány. A banda gerince. Attól hogy nem olyan kihívó, még lehet gyönyörű. Több mint 2 éve az ultimate biasom.
2020. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Azert az összes eléggé kihívó nem lehet egyikre sem mondani hogy nem... de ettől függetlenül nem csak szerintem ő az utolso a népszerűségben
2020. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%
Jennie
2020. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!