Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy transznemű “lett” Ellen Page?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 19:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

8.-vagyok.


Műtét után? Akkor aki nincs átműtve, azt nem transz?

2020. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%
11: De, csak még nem mehet be a másik öltözőbe, mert még férfi.
2020. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát.... Mütét után már lehet nem állna fel rá. Amúgy engem nem zavar🤷🏻‍♀️
2020. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén nagyon merész szerintem. Igaz, hogy már szerencsére sokkal elfogadóbbak a mai emberek, ugyanúgy vannak még azok a konzervatív emberek akiknek még most is eláll a szavuk, ha ilyenről hallanak. Én támogatom őt, és remélem ezentúl már mindenki Elliotként fogja hívni őt.
2020. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

Mint színésznő (vagy már fogalmam sincs, hogy lehet hívni), eléggé bírom. Nagyon jól játszik, tényleg. Nem Oscar szintű szerintem, de közeli.


Ettől függetlenül, a többire nem tudok mit mondani. Tojok arra, hogy férfi, nő vagy helikopter. Ha jól csinálja, amit csinál, akkor nézem. Ha nem, akkor nem.

Viszont mivel erre tojok, ezért teljes mértékben nevetségesnek találom az ilyen coming outokat. Ez nem teljesítmény. Ez nem érdem. Emögött nincs semmi. Ez egyszerűen a magánügye, amit elmondhat, de ettől nem lesz hős.

Kb. azért nem, amiért én sem leszek hős attól, ha holnap kiírom facebookra, hogy mekkora a farkam és milyen pózban szexelek.

2020. dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Megfogja magát műtetni? Hát az nem jó hír, mert onnantól kezdve nem lehet őt lepikulázni. Ennek a transzságnak pont az a lényege, hogy gyönyörű nők, némi extrával.

Ha levágatja, onnantól kezdve már csak egy nő a sok közül.

2020. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
El kell fogadni, ő is ember és ezzel nem árt senkinek. Az ő dolga, nem illik bántani ezért, ettől függetlenül a hideg kiráz az ilyen esetektől. Nem tehetek róla. Az a szomorú, hogy vannak, akik szerettek volna ilyen szép külsővel születni, de valamilyen rendellenesség miatt torz külsővel születtek, őket is csesztették gyerekkorukban mégsem rendeznek fesztiválokat, hogy elfogadják őket, és a nagy toleráns képmutató divatlibsik le se szarják őket, mert most az lmbtq elfogadás a menő.
2020. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel különösebben.. nyilván feltűnési viszketegség ,meg egy nőből sosem lesz férfi ezt úgy 3-4 évesen már felfogják az emberek,de felőlem mindenki azt csinál amit akar . Ha ő szét akarja műttetni magát és tönkretenni az egészségét,akkor hajrá neki :D
2020. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
#19 meg a többi idióta. Ha nem tudod hogy működnek a dolgok nézz utánna. Se addig shut. Nem te döntöd el mi akarsz lenni. És sokszor nem jösz rá vagy nem mered elfogadni mert egyszerüen így neveltek. Ha már a színek is nemhez vannam kötve meg a zsebek is (igen nézz utánna) akkor szerinted ki fog kitörni az alap elvárásokból? Akkora nyomás van rajtuk a társadalom miatt hogy egyszerüen nem akarnak tudomást venni az éezéseikről vagy nem értik őket. Olyan szoros az ideális elképzelés.
2020. dec. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
44%
Minek lenne vele bajom? Nem értem, hogy miért gyűlölik annyian a transznemű embereket. Ez nem választás. Igazi szorongást okoz nekik, hogy rossz testbe születtek. Gratulálok Elliot-nak, hogy elfogadta magát úgy, ahogy van.
2020. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!