Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Rimóczi...

Mi a véleményetek Rimóczi Zsófiról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azkiazkiafrancazkiaz
2021. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Álszent.

Rengeteg példát lehetne sorolni, de elég megnézni ahogy időről-időre papol a social media káros hatásáról és közben minden nap! legalább négy-öt képet posztol az utolsó fűszálról is.

Kár hogy a férje eltűnt instáról mert ő értelmes volt, nem is értem hogy szedett össze egy ilyen buta lányt.

2021. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, mostmár nekem is sok, pedig kedveltem régen. Teljesen átment ilyen bölcs ősasszonyba, pedig egy fiatal csajszi ahhoz képest, vajmi kevés élettapasztalattal. Nekem mostmár zerovaste, meg vegán témában vannak sokkal “igazibb” karakterek, pl. Vászonzsákos lány (nem mondom, hogy ő nem sok néha, de nem ennyire valóságtól elrugaszkodott, mint Zsófi). Teljesen, mintha valami tündérmesében élne Zsófi. Látszik, hogy van azért hátszele, különben ezt a “slow living”-et nem tudná ennyire nyomatni.
2021. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!