Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Rimóczi...

Mi a véleményetek Rimóczi Zsófiról?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően nem lenne vele semmi baj, de a könyves húzása nem volt szimpatikus. Ebook, krva drágán, egyszerű receptekkel. Hasznot húzott a követőiből, pedig állítólag ő ezt nem ezért csinálja.
2020. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám így élni az életem ahogy ők. Gondolok itt arra, hogy komposzt budi, szőr meghagyás, vegán étkezés. Viszont az tök szuper, hogy a természetben laknak, vannak jó gondolatai is. Nézni nézem, de nem cserélnék vele. Viszont nála nem érzem azt, hogy ő másra akarná erőltetni az ő nézeteit, és nem is igazán oszt meg mindent a magánéletéről, ez is szimpatikus számomra.
2020. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Szeretem benne, hogy nagyon következetes önmagával, nem üti agyon egyik mondata a másikat, közben nem reklámoz agyon minden félét, vagyis szinte semmit. A gyermekét tényleg félti és óvja a médiától, nem szerepelteti agyon, nem reklámoz vele semmit, az arc kitakarása pedig nem csak a Kaleta ügy kapcsán történt nála, hanem azóta is tartja magát ehhez (a többi celeb aki akkor felült erre a vonatra, már simán mutatja félprofilból meg így-úgy a gyereket, reklámoz is vele). Látszik, hogy ő a “blogolás” miatt csinálja, amit csinál, szabadidős tevékenységként. Elég spiri csaj amúgy, én nem osztom a nézeteit feltétlenül mindenben, a lepény ültetős sztorija egyenesen hátba vágott annó 😅. De úgy vagyok vele, hogy ezekkel nem árt senkinek. A minimalista, illetve tiny-living életstílusa nagyon inspiráló viszont. Egy igazi gyöngyszem ilyen szempontból a folyamatos fogyasztásra buzdító influencerek közt.
2020. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
18%
1es mi a bajod az e bookjával? Én is megvettem és szeretem.pont azt szeretem benne, hogy egyszerű, bárki elkészítheti.
2020. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gondolom az hogy simán fent vannak ingyen is a receptek máshol.
2020. dec. 24. 09:38
 6/13 anonim válasza:
17%
Azt ketlem. Max néhány.
2020. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Felelőtlen, idealista álmodozó. Mesének jó. Habbal. NAGY Anyám első gyermekét elveszítette méhlepény leválás miatt otthon szules kozben. Mondak szulettek rola, hogy olyan foku verzes egy disznó olesen nincs. Ha lett volna kórház és császármetszés, nem élte volna ezt át. Számomra minden ilyen elvetemült a gyereke egészségével játszik.
2020. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
47%

#7 maximálisan egyet értek veled!

Plusz UGG!! Csizmát hord.... tudom nem ő vette meg, hanem turizta, de úgy rémlik, hogy ő etikai okokból vegán... akkor nem értem, hogy van gyomra más bőrét hordani?! A tudat, hogy azért megkínoztak egy állatot nem zavarja?! csak mert turis?

2021. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alapok valahol tetszenek, a természetközeliség és az egyszerű de nagyszerű életmód, viszont rengeteg olyan dolga van amitől inkább viszolygok tőle.

Pl mikor elmondta hogy volt hogy egy évig nem mostak fogat mert úgy érezték egészségesnek... vagy hogy egy időben minden (is) a gyerekéről szólt mert anyának lenni egyenlő az istennő léttel. (Hát...nem. Szexelni és szülni bárki tud.) Az e-book könyvei nekem szimpla nyerészkedés olyan témákban ahol ugyan olyan jó ingyen anyagokat megkapsz 1 perc keresés után.

Ja de a kedvencem a 25 story arról hogy micsoda spirituális út volt kiszedni a bölcsességfogait..

Szerintem ő jól reprezentálja azt milyen mikor valaki átesik a ló túloldalára a spiritualitásban és természetességben, és már egy foghúzást nem tud megélni anélkül hogy ne lásson bele valami mélyebb igazságot.

2021. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Hú nagyon elment ősasszonyba.
2021. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!