Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Viszkok Fruzsinak tényleg...

Viszkok Fruzsinak tényleg alig vannak barátai?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Minek lennének? Nem olyan életképtelen, mint itt a sok majom, akik leírják, hogy azért nincs csajuk/pasijuk, mert barátok nélkül, azaz egyedül, fosnak lemenni egy szórakozóhelyre.
2020. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg!
2020. okt. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Lepontozó verseny? Mehet! >:)
2020. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez a lány egy igazi megközelíthetetlen, elefantcsonttoronyba zárkózó jégkiralynő, teljesen biztos vagyok benne, hogy nagyon keveseket enged magához közel, mondjon bárki bármit.
2020. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

4! Pontosan, ráadásul iszonyú öntelt, senki nem elég jó neki.

Itt lakik a szomszédomban, de még soha nem láttam mosolyogni, vagy bárkivel bandázni.

2020. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Miért is kéne folyton egy falka baráttal, meg haverral lógnia?
2020. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell folyton egy falka baráttal lógni. Senki se mondta ezt😀

De azért az sokat elarul egy emberről hogy mindig egyedül van...

2020. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
4-es vagyok, persze, nem kell falkával együtt lógni, nem is erről van szó. Sokkal értékesebb néhány közeli barát, akik valószínűleg meg is vannak (5-ös hsz alapján mondjuk ki tudja..). Nekem amúgy nincs vele bajom, van néhány tök jó videója, egyszerűen csak számomra mindig gyanúsak az ilyen túlságosan steril emberek, akik minden szavukat gondosan, patikamérlegen mérik ki és igazan semmi őszinte, spontán elem nincs a viselkedésükben. Emiatt pedig nem lehet tudni, hogy milyen ő valójában és sztem így a hitelességéből, önazonosságából is veszít, hiszen igazából bármit mondhat, nem tudhatjuk, hogy ő, mint ember valójában mit gondol. Tehát tökéletes influencer alany, nem véletlenül futott be.
2020. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sosem volt barátom, csak 1-2 jó haver, melóból, meg a suliból. És semmi bajom.
2020. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lennének? Személyesen nem ismerem, csak videókból. Igaz,hogy általában komoly lány, de tud o vicces is lenni és nekem kamerán keresztül szimpi. Amúgy meg ott van Csecse Attila akivel nagyon jóban vannak. Attól függetlenül, hogy o nem az a minden héten leiszom magam a haverokkal csajszi és nem bandázgat még lehetnek barátai. Ráadásul sokkal értelmesebbek is mint a tipikus mai fiatalok.
2020. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!