Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a göndör hajúak befestik a...

Ha a göndör hajúak befestik a hajukat miért megy ki a göndörség belőle? Pl Viszkok Fruzsinak

Figyelt kérdés
Eddig olyak szép hosszú göndör haja volt, most kiszőkítette és ha nem vasalja ki olyan sprőd. Én sokat foglalkozok a hajammal teszek rá pakolást hajhabot (olyan göndör a hajam mint neki csak hátközépig ér) és ki szeretném szőkíttetni. De félek hogy olyan lenne mint neki
2019. szept. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a festés, pláne a szőkítés iszonyatosan kiszárítja/roncsolja a hajat, és minél szárazabb/sérültebb a hajszerkezet, annál kevésbé tud göndörödni.

Én is festettem és vasaltam a hajamat pár évig, nagyon tönkrement, és évek múltával kezdett csak újra normálisan kinézni (azóta rengeteget foglalkozom vele, hajpakolásokat rakok rá, nem vasalom, nem festem stb).

2019. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És melyik az a hajszín aminél nem lesz ilyen? Fekete?
2019. szept. 23. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden festék roncsol, a szőkítés viszont dupla,vagy tripla annyira. Ha olyan színre fested, amihez nem kell le szivatni szőkére, nem fog annyira roncsolni, de ez millió dologtól függ. Milyen a hajszerkezeted stb.. Egy festestől nem lesz nagy baja, de nyilván utána rendszeresen festened kell.
2019. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szőkítette? Mikor? A pár nappal ezelőtti videójában még barna volt a haja. o.O
2019. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az alja teljesen ki van neki szőkítve
2019. szept. 24. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert száraz lesz, mint fentebb is írták páran
2019. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De érdekes, mert Opitz Barbinak szőkén is göndör. Sőt még göndörebb, mint eredetileg: https://www.youtube.com/watch?v=-22nSr-EXy4
2019. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!