Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek minek köszönheti...

Szerintetek minek köszönheti Viszkok Fruzsina a sikerét?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ő a legnépszerűbb magyar női influencer.

Kicsit utána néztem, igazából egy átlagos magyar családban nőtt fel egy kisebb településen (mondjuk ez nem egyedülálló jó pár több százezer feliratkozóval rendelkező magyar youtuberre igaz ez).

Azt tudom, hogy okos, jó eredménnyel végezte el a középiskolát és az egyemet is.

Annyi biztos, hogy még jókor kezdte el ezt a csatornát.

Nem tudom kinézetre ti mit gondoltok róla, szerintem nem néz ki jól, talán kicsit különlegesnek mondható, de ebben sem vagyok biztos. Amit értékelni lehet benne, és sokan értékelnek is, hogy próbál adni magára, a legtöbbet kihozni magából.

Pár videóját megnéztem az elsők közül, a 2016-os videók közül, és a frissek közül is.

Olyan dolgokról kezdett el videózni, amihez saját bevallása szerint is különösebben nem értett. Vannak olyan videói, amik szimpatikusak voltak számomra, amik valami értéket is adnak, és nem a szponzorációról szólnak, de úgy vettem észre, hogy manapság már egyre kevesebb az ilyen tartalma. Túl sok a szponzorációs tartalom, bár biztos nem lenne könnyű ilyen több százezer forintot visszautasítani egy videó után. Végül is, ha így is nézik a videóit, miért is ne folytatná? Ebből él. Viszont attól még ez a videók minőségének a rovására megy sokszor, de ez a nézők nagy részét nem érdekli, mivel nem is a tartalom, hanem Viszkok Fruzsina személye érdekli őket.

Szóval szerintem a sikerét nem a videók tartalmának, a kinézetének, hanem a személyiségének köszönheti. Szinte mindegy, hogy miről csinál videót, a lényeg, hogy ő csinálja.

Olyan a személyisége (legalábbis amit a videókban mutat), amivel sokan tudnak azonosulni, sokak számára egy pozitív minta, sokak szeretnének hasonlóak lenni. Ami lejön a videóiból az átlag embernek, hogy kedves, aranyos, nyitott, optimista, pozitív lány, aki szereti a rendet, jó tanuló(volt), kötelességtudó, őszinte, magabiztos, céltudatos, már már tökéletes ember. Na jó, azért a hibáiról is szokott beszélni, de ezek ilyen jelentéktelen dolgok, vagy olyan, ami bárkivel megeshet, igazából ezek is, csak pozitív reklámok, mivel ezektől lesz emberi, olyan személy, akivel jobban lehet azonosulni.

Szerintem nagyon tudatosan, jól csinálja, de azért kíváncsi lennék, hogy milyen a valódi Viszkok Fruzsina a színfalak mögött, mi az ő saját véleménye erről.


2020. jan. 3. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Én még régebben bukkantam rá, göndör hajhoz kerestem frizura ötleteket. Megneztem a videóját, de ennyi.

Aztán később ujra megkeresem azt a videót, addigra volt már másik frizura videója is, raneztem a csatornája. Közben kiderult számomra, hogy ő egy népszerű videós. Néha megneztem a videóit, de nem lettem nagy rajongója. Plusz én Csecse Attilát szoktam nézni, a közös videóikat szeretem.

Fruzsi szerintem jó értékeket közvetít, olvas, ad magára, optimista, kipróbálja magát több dologban. Tényleg egy szimpatikus, de emberi karakternek tűnik a videói alapján. Jó, ha a fiatalok őt nézik, és nem valami idiótát.

Hogy a valóságban milyen, azt nyilván nem tudatjuk, de nem hiszem, hogy sokkal sokkal másabb. Nyilván nem 100%ban ismerjük meg a videók alapján.

2020. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg nem a személyisége miatt, mert pont nem derül ki semmi róla, hogy ő milyen ember is valójában.

Annak köszönheti a sikerét, hogy jókor kezdte. Mindig meglovagolta a trendeket. Semmi nehéz mondanivalója vagy elgondolkodtató tartalma nincs, így nem nehéz befogadnia a fiatal nézőinek. És ők vannak a legtöbben. Világ dolgairól nem mond véleményt így nem is megosztó, amit csinál. Emellett nem szégyell ő felkeresni a szponzorokat sem. Kb ennyi.

2020. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Én kb egy sminkvideóját láttam, nem nagyon nézem.(eleve smink videókat sem) Bár nem mondanám azt, hogy semmi mondanivalójuk, mivel ezt nem tudom, de félig meddig az előző válaszolóval értek egyet, mármint abban, hogy jókor kezdte el. Talán rápillantok a csatornájára, viszont, nem nagy cucc, ha ő is haul meg ilyen videókat csinál, mert a boldogság már van kb 10000000000000

Az én stílusom inkább Radics Peti, Paul Street, Art Bite, stb

2020. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Két géllakkos videóját megnéztem... Elszomorít, hogy többezer ember valósággal issza a szavait...

Képes volt a lepattogzott, félig sem eltávolított régi géllakkra rákenni az újat...

Meg időközben a már megkötött lakkra rákenni egy másik színt, mert időközben meggondolta magát...

Nekem az ilyen ne adjon semmilyen tanácsot! Aki ilyeneket csinál, más hitványságra is képes... Brrrrr

2020. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem értek azzal egyet, hogy a személyisége miatt lett ismert.Mit tudsz róla valójában? Soha semmit nem mond a magánéletéről, nem tudjuk a családi dolgait, szüleit, testvéreit, barátait senkit. Tudatosan szétválasztja, neki a csatornája egy munka, abból él, méghozzá nem is rosszul. Autót kapott, drága lakást vett magának, utaztatják, mindezért annyit kell tennie hogy a kis követőinek “eladjon” dolgokat, reklámoz minden szart.

Annak köszönheti a sok feliratkozó járt, hogy nagyon nagyon régen kezdte ezt az egészet, és emiatt volt ideje összegyűjteni a sok feliratkozót. De a csatornájában nem igazán látom hogy fejlődés lenne, kb. minden video valamilyen termék reklámozásaáról szól.


Ja, és a szomszédom (13.ker.), tehát ismerem, a való életben teljesen más, meg sem ismernétek.

2020. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!