Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálták meg Kiss Ramónát...

Miért utálták meg Kiss Ramónát mert átment a Tv2-höz?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt a bejelentés. Én is megdöbbentem, illetve nem is szimpatikus nekem Ramóna. Az X-faktort sem néztem mióta ő is benne volt. Szerintem nem jó műsorvezető, de ez csak az én véleményem.

Ránéztem este az instagram oldalára.. Amit ott kapott az emberektől... Emiatt kikövetik, csalódtak benne,hányingerük van tőle, dühösek a döntése miatt, mennyire gerinctelen stb stb.

Most ez akkora bűn, mert valaki csatornàt vàlt? Vagy ezek az emberek csak azért követték/kedvelték eddig mert RTL-es volt?

Én ezt nem nagyon értem.

Ha valaki szimpatikus akkor nem mindegy hol vezet műsort?


2020. szept. 14. 08:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az nem szimpatikus az embereknek, hogy az RTL klubon vált ismertté, ők fedezték fel, ők futtatták évekig, saját műsorai voltak stb. stb. ilyenkor kicsit hálátlannak tűnik az ember, ha hátat fordít ennek, és más kihívásokat keres, de meglehet érteni.
2020. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem teljesen mindegy hogy ki melyik csatornához igazol át vagy jön el tőle mivel semmi közöm hozzájuk nekem az a fontos hogy müsor legyen úgymond a magán életük az meg csak rájuk tartozik senki másra. De attól még természetesen lehet véleményünk róla mivel közszereplők ez ezzel jár.
2020. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!