Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálták meg Kiss Ramónát...

Miért utálták meg Kiss Ramónát mert átment a Tv2-höz?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt a bejelentés. Én is megdöbbentem, illetve nem is szimpatikus nekem Ramóna. Az X-faktort sem néztem mióta ő is benne volt. Szerintem nem jó műsorvezető, de ez csak az én véleményem.

Ránéztem este az instagram oldalára.. Amit ott kapott az emberektől... Emiatt kikövetik, csalódtak benne,hányingerük van tőle, dühösek a döntése miatt, mennyire gerinctelen stb stb.

Most ez akkora bűn, mert valaki csatornàt vàlt? Vagy ezek az emberek csak azért követték/kedvelték eddig mert RTL-es volt?

Én ezt nem nagyon értem.

Ha valaki szimpatikus akkor nem mindegy hol vezet műsort?


2020. szept. 14. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha te emiatt kiírsz egy kérdést akkor értelmileg kb egy szinten lehetsz a fikázókkal.
2020. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Neked meg köszi a hasznos választ!:)

Ezért érdemes volt ma is felkelned! Ritka értelmes ember vagy!

2020. szept. 14. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Kettőnk közül te akadsz fenn ilyen hülyeségeken, úgyhogy nagyon szivesen. Örülök, hogy segíthettem.
2020. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert azt gondolják, hogy eladta magát. Pedig valószínűleg új kihívásra vágyott, új közegben. Akik fikázzák vajon még sosem váltottak munkahelyet?:) Úgyhogy én sem értem miért kell bántani.
2020. szept. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert nagyon sokan nem tudnak elvonatkoztatni a politikától. Azt hiszik, mindenki ez alapján hozza a döntéseit. Holott nem mindenki akarja, hogy az életének alakulását a politika szabja meg.

Meg hát a rosszindulat, abból rengeteg szorult ebbe a népbe :(

2020. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
62%
Nem tudom, nincs tévém már lassan tíz éve, de gondolom az játszik szerepet benne, hogy a TV2 a NER része.
2020. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TR75 ***** válasza:
71%

A ner miatt. Lehet azt mondani, hogy "nem érdekel a politika, én csak szórakoztatni akarok", de a tv2 sajnos nem egyszerűen "kormánypárti" tévé, hanem a ner körébe tartozó propagandaadó, agresszív politizálással, hazugságok terjesztésével, rágalmazásokkal (pereket veszítenek a szándékos hazugságaik miatt). Azzal, hogy Kiss Ramóna a tv2-höz szerződött, gyakorlatilag elfogadta a tv2 módszereit, és bár lehet, hogy direktben nem nyomja a tv2 által nyomott politikai mantrákat (talán nem is osztja a nézeteiket), de a munkájával mégis hasznot hoz nekik, kvázi "szentesíti", amit csinálnak.

Ráadásul a konkurens és politikailag ellenkező oldalon álló rtlklubtól ment oda.

Igazából olyan nincs, hogy egy műsorvezető "csak szórakoztat, nem foglalkozik politikával", akármennyire is próbálja ezt sugallni, ha olyan tévénél vállal munkát, aminek nagy szerepe van a mai politikai élet befolyásolásában (például Bochkor retrorádiós melójával is hasonló a probléma, ugye az atv-nél volt, vagy van most is, csak az ő esetében eleve megosztó személyiségről beszélünk, Kiss Ramóna közel sem vált[ott] ki ennyi indulatot [eddig]).

Tilla és Majka is ezért táncolnak vékony jégen (az más kérdés, hogy Kiss Ramónától szerintem nem tűrnének még annyi ellenvéleményt sem, mint például Tillától - pedig ő is óvatosan fogalmaz, csak hát sokkal nagyobb név).

2020. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#3: Ha szerinted hülyeség, minek nyitottad meg a kérdést?

Hu de unalmasak a magadfajta tapló emberek.


Többieknek köszönöm! Èn is úgy gondolom, mint a #4 válaszoló. Ha más is kapna egy sokkal jobb állásajánlatot, ugyanúgy elfogadná... Èn tényleg nem kedvelem Ramit de nem értem mi ez a felháborodás.


#5: Na igen!!

2020. szept. 14. 11:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként most háborgás van, de aztán ugyanúgy fogják követni az emberek,meg nézni a műsorait. Ördög Nóránál is ugyanez volt. Most meg lassan istenítik őt is.
2020. szept. 14. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
A műsornak, ami vezetni fog semmi köze a politikához. A poliidióták mindenbe ezt akarják beleerőltetni és nem értik meg, hogy valakit ez teljesen hidegen hagy.
2020. szept. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!