Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Schobert Norbis "botrány"...

A Schobert Norbis "botrány" miért lett úgy felkapva? Nem is értem.

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
10: tény, ezzel egyetértek, a többség simán csak gyenge. De szerintem azért létező jelenség az is, hogy depis, meg a házassága is szar, vagy épp a férj nem segít, így nem annyira tudja megoldani a mozgást stb. Illetve egyszerűen van az a szintű túlsúly szerintem, ahonnan nehéz visszafordulni, feladják. Én nem vagyok kövér, soha nem is voltam, nem azért mondom, csak ezeket tudom elképzelni, ha belegondolok.
2020. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

#11

A fogyás a konyhában kezdődik. Mozgással nem lehet túl nagy kalóriadeficitet hozzáadni az ügyhöz. Egy óra futás például másfél-két Snickersnek megfelelő kalóriáat éget el.


Emellett nagy túlsúlyból a legkönnyebb fogyni, mert hatalmas kalóriamennyiség kell a túlsúj megtartásához és mégtöbb a továbbhízáshoz. A fogyás ott válik nehézzé, amikor az ember kezdi megközelíteni az egészséges tartományt.


Plusz még mindig fűszálakba kapaszkodunk, hogy ez meg az létező jelenség. Rengeteg létező jelenség van, aminek az aránya elhanyagolható. Akkor vegyük számításba, ha az adott esetben biztos fennáll, de ne hozakodjunk elő vele, ha általánosságban tárgyalunk meg valamit, mert abból semmi jó nem sül ki, csak maximum eltereli a témát.

2020. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12: azt tudom, hogy nagy túlsúlyból könnyű leadni, én a lelki részére gondoltam. Tudod, hogy ha azt látja az ember hogy 2x annyi a súlya, mint lennie kellene, akkor az lecsapódhat nála úgy, hogy "ez már annyira brutális, hogy képtelenség leadni, úgyse fogok sosem normálisan kinézni". Kvázi mentális gátként hathat. Így értettem, hogy van az a szint, ahonnan nehéz visszafordulni.
2020. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem volt még elég? 😂
2020. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
79%

#8


Ez a sztori konkrétan úgy volt, hogy miután megszülte Larát a Réka, jöttek hozzájuk az újságírók. Norbika meg konkrétan hozzábaszta Rékához a sminkkészletet szülés után pár órával, hogy kapja össze magát, mert hogyan néz már ki.


Ez biztos forrás, el is szoktam mesélni néha.

2020. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
Valamiért ez nem lep meg. Nagyjából ilyennek képzeltem a kapcsolatukat :D
2020. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

1. Szülés utánra mi a rossebnek hív riportereket.

2. Tényleg gyökér ha ezt megcsinálta.

3. Az a baj, hogy M. ország (és persze máshol is) szüléstől függetlenül tele van undorító dagadékokkal. És az ember ezeket kénytelen nézni. Gyomorforgató.

2020. szept. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
9%

Mert kretén! Ha kedves nejének is dolgoznia kellene, a háztartást egyedül vinni, a gyerekekkel foglalkozni, akkor este örülne, hogy lyuk van a seggén, nemhogy 1 órát ugrálni.

És hát ott van még az a rohadt genetika is, meg a hormonzavar. Nekem, pl aki egész életében sportoltam, a pajzsmirigy adta meg magát, egy liter víztől is képes vagyok hízni, hálisten nem a norbi a férjem, és nem.is a neje az etalon, szóval pont leszarom mi jött ki megint a száján.

2020. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!