Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Schobert Norbis "botrány"...

A Schobert Norbis "botrány" miért lett úgy felkapva? Nem is értem.

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 16:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
12%
Milyen botrány? Én nem is hallottam semmit.
2020. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Mert sok szülés után eligénytelenedett nőnek rosszul esett az igazság.


Na jó, Nerbi is kicsit túltolta a szülés után őt sminkben és puccban váró Réka ideálképével.

2020. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Én se értem hiszen mindenki tudja Norbika ízlése eléggé fura, hiszen neki a lófejű férfitestű, feketére égetett nők jönnek be.
2020. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert sokaknak betalált és rosszul esett. Mondjuk tényleg elmegy az anyjába az, aki néhány napja szült nőknek rója fel, hogy hogy néznek ki. Igen, szarul. Oszt? Most szültek egy gyereket, engedjük már meg nekik, hogy leharcoltak legyenek pár hétig. Én is az voltam, pont nem érdekelt, volt nagyobb bajom is. Na meg nem fostam attól, hogy a férjem majd megy máshova, mert pár hétig nem sminkelek és nem a legújabb divat szerinti gönceimet hányja le a gyerek. Ennél azért minőségibb a kapcsolatunk. Róluk sokat elmond, hogy Réka úgy érezte, nem láthatja őt így a férje, mert juj, mi lesz...
2020. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Mert csak a kövér férfiakat szabad leszólni.
2020. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
30%
Igen. Ha egy nő elhagyja a férjét, mert borostás, akkor megérdemli, de ha egy 50 kilos filigrán nő lesz 120 kilos trampli, az teljesen rendben van, mert szült
2020. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%

Az a baj, hogy Norbi szerintem nem a frissen 1-2 hetesen szült nőkre mondta, amit mondott, hanem aki már 1 éve szült és ezt a média jól kiforgatta.


Véleményem szerint igaza van. Egyre több fiatal anyuka nem képes lustasága miatt visszafogyni szülés előtti alakjára.

Munkatársam felesége is szült 2-szer, fiatal, 34 éves, és akkora mint egy tehén. Pont mikor ez volt a téma, betalált engem, mert le mertem írni, hogy Norbinak igaza van. Anyukám is felszedett 20 kg-t mikor velem volt terhes és utána szépen vissza is fogyott (149 centihez volt 62 kg mikor terhes volt). De hát majd megtudom, ha szültem...meg..jöttek a magyarázkodások. Rá is hagytam, ilyenekkel nem lehet leállni beszélgetni, mert csak az elvakult, egysíkú gondolkodásúkat hajtják folyamatosan.


Csernus is megírta, hogy a nők az anyaság mögé bújva nem képesek, lusták lefogyni szülés után és még a nők csodálkoznak ha párjuk nem képes rájuk NŐKÉNT tekinteni.


Soha nem követtem Norbi pályáját, se Rékáét, most se, termékeiket se kóstoltam soha, viszont ebben igaza volt. Mikor már a sokadik cikk jött velem szembe, akkor már elolvastam, hogy mi ez a nagy hűhó.

2020. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7: neeem, Norbika arról mesélt, hogy mikor szülés után pár nappal ment Rékáért meg a gyerekért, a Réka milyen csinike volt sminkben meg miniszoknyában magassarkúval, bezzeg a többi, szintén pár napj szült nő milyen undi volt. Na, ez gáz. Az is, hogy Réka úgy érezte, neki ezt villantania kell ahhoz, hogy ne legyen undi Norbikának.

Az "1-2-3 éve szültem, és még mindig azzal takarózom" téma már más kérdés, ott már tényleg bejátszik némi lustaság és akaratgyengeség, de ezen kívül is számos tényező lehet a háttérben kezdve a szar házasságtól a depresszióig. Mindenki maga tudja, mi az igazság.

2020. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

#8

Oké, köszi.

2020. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

#8

Az a baj, hogy az elhízottak és elhízottakat védők (ezt nemtől függetlenül írom, az elhízott férfiak esetében is ugyanez a helyzet), mindig azzal hozakodnak elő, hogy nem tudjuk, mi van a háttérben. Pedig sajnos általában semmi nincs a lustaságon kívül. Maximum idősödő/középkorú elhízottaknál izületproblémák miatt nehezen megy a mozgás, de az is következménye az elhízottságnak, nem pedig oka.

2020. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!