Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Bts mai...

Mi a véleményetek a Bts mai zenéiről?

Figyelt kérdés

Anno majdnem 3 évig szerettem a Bts-t, de már legalább 2 éve, hogy tudomást sem veszek róluk. Sokat nőttem és változtam, ez tény, de biztos vagyok benne, hogy a Bts zenéje is változott. Régen nagyon ideges voltam ettől, de mostmár halál nyugodtan megkérdezem, Szerintetek is?

Ha új zenét, albumot kiadnak, azt nyilván meglesem, puszta kiváncsiságból. Most is megnéztem a comeback (?) új mv (?) dinamit (?) előzetesét és bocsánat, hogy ezzel a szóval kell élnem, de szinte ugyanolyan undorító eddig, mint a Boy with luv volt. Talán annál a zenénél adtam fel, és hagytam abba a reménykedést, hogy valaha még csinálnak majd olyan zenét, ami tetszik.

Ami kifejezetten tetszett/ tetszik, az....kb. minden zenéjük, ami 2017 második fele előtt készült. Utána is tetszett pár számuk albumokról, de ilyen title trackek (asszem ez a nevük) nagyon nem. Az nem tudom minek számít, de az utolsó zenéjük, ami tetszett, az a Black swan volt.

Szóval más szerint is elkezdtek egy ilyen tucat irányba menni? Van még valaki, aki ezért nem rajong értük többé? Kezdik elveszíteni az egyéniségüket, vagyis már régen elvesztették, én úgy érzem.

Elgagyisodtak. Azokká a tucat pop nyállá váltak, akikkel collaborálnak. Semmivel sem mutatnak fel többet náluk. Régen érdekesebbek és értékesebbek voltak. Kár értük.



2020. aug. 20. 16:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
88%

Személy szerint kis részét képezem az A.R.M.Y közösségnek ugyanis fiú rajongó vagyok. Nyílván változnak és ha mondjuk a Dynamite lett volna az első számuk amit hallok(Tehát ma reggel 6 kor ismerem meg őket :D ) Akkor 1000%,hogy nem lennék a rajongójuk ha csak ezt a képet ismerném róluk :c

Nem is néznék tőlük más zenéket és hallgatnám azokat akiket szeretek.

De nem,így történt jó pár éve ismerem őket és a Dope rávett arra,hogy megismerjem őket és egy csapat tök jó fej és tehetséges fiút.

Sok rajongó elfelejti,hogy nem akkor vagy igazi rajongó ha mindent szeretsz és egy csepp negatívumot nem tudsz megfogalmazni róluk... A legnézettebb MV t (DNA) mai napig nem tudom hova tenni annyira nem tetszik,de számít ez ha 1 milliárdos a nézettsége és tök jó zenéik vannak azon kívül ami számomra nem csak hallgatható hanem egyenest szerethető?

A BWL-ot fizika óra kellős közepén vártam a hátsó padsorba az asztalomon a táskámmal.. kicsit csalódtam,mert nem arra számítottam,de kell az ilyen zene is... jó hangulatú lehet picit semmitmondó vagy már ezerszer elmondták ugyanezt máshogy,de ez van.(Mint minden popszám)

A Dynamiteot reggel óta hallgatom és tetszik,de nemtudom megmondani miért pedig amint mondtam ha ez lenne az első szám amit hallanék tőlük tuti kikapcsolnám. Egy szó,mint száz a BTS,mint előadók nekem még mindig a kedvenceim,hogy miért? Mert nagyon sok olyan zenéjük van amitől jó kedvem lesz vagy csak simán motivál :D. Legyen szép napotok ^^

2020. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon érződik, hogy az USA-ban élő populáció a célközönségük. Főleg a hangzásvilágon.
2020. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint a Dope, Fire, Not Today érák voltak a kedvenceim.
2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
89%
Oké,abban én is egyetértek hogy már megint a maknae line van a középpontban, mikor a vége felé felbukkant Jin csak néztem egyet lol..ez igy nem fair:(
2020. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyi igényes és értelmes válasz jött. Ahhoz képest, amit mondanak a Bts fanokról, nem lett NAGY sértődés, és engem se sértett meg senki :D

15-nek: “Nem kell minden sz*rnak elhordani őket, mert nem tetszik”

Szerintem nem fogalmaztam olyan durván, pedig megtehettem volna. Egyszerűen csak a véleményemet mondtam. És gondolhatod, ha ennyien egyetértenek velem, akkor tényleg van benne valami.

Nem a fiúkat akartam minősíteni, mert nagyon jól tudom, hogy elsősorban nem ők diktálnak. Teóriák / jelentések ide vagy oda, a zene attól még a nyugati hangzásokra törekszik, mert Big Hit nem hülye tudja, hogy arra van a legnagyobb igény / kereslet. És igen, ezek sajnos egyre kevésbé állják meg a helyüket a kpop-ban. Mi következik ebből? PÉNZ! És logikusan a collabok is emiatt voltak. Lásd: Bwl. Halsey énekelt egy sort. Minek volt ott? Hát ezért. Vannak jó collaborációk, amiket megérte megcsinálni. De pl. a Nicki Minaj és Halsey-val való együttműködést nem éreztem indokoltnak.

Ha a fiúkon múlna lehet, hogy nem ilyen tingli tangli giccses akármit gyártanának, mint az utóbbi zenék, Dynamit-tal az élen.

És akkor most kezdenék hasonlítgatni, bár lehet nem jó ötlet.

Tiszteletre méltó, hogy ennyi munkát fektetnek a videóklippekbe (green box, animációk, stb.), de úgy érzem, hogy ezek elvonják már a figyelmet a fiúkról és a zenéről. Szándékos vagy nem? Nem tudom.

Ellenpéldának felhoznám a Save me-t, Run-t, I need you meg ilyeneket. A helyszínek tök természetesek, mindennel együtt. A videó ÍGY IS látványos. Az ilyenek szerintem sokkal szerethetőbbek, de ez már ízlés kérdése. Használtak régen is green boxot, animációt, de nem rémlik, hogy sokkal inkább a látvány került volna előtérbe. Legszélsőségesebb példa: Idol.

Lehet ez csak én vagyok, de annál annyira tulzásba vitték a látványt, hogy az egész egy nagy káoszba torkollott (zenével együtt).

A BS&T videóklippnél is sok mindent használtak, de az mégis valahogy bájos és visszafogott maradt.

Ez mégegy észrevétel a zene mellett, csak most ez is eszembe jutott.

És ahogy valaki írta, igen, sok az autotune.

Szóval mindent összevetve, lehet ezt fejlődésnek nevezni...de valahogy ez már nem ők. Végülis várható volt, hogy ez megtörténik. Nagyon kitartónak kellett volna lenniük, hogy ne sodródjanak a nyugati hullámmal, de ugye a kpop nem erről szól, nincs beleszólásuk. Ha lenne se biztos, hogy ellenálltak volna.

2020. aug. 21. 19:31
 26/40 anonim ***** válasza:
65%

Igazából a gfriend is teljesen elment amióta a bighit alá került nagyon észre lehet venni hogy az utóbbi két zenéjük ahogy te is mondtad kérdező nem a zenéről szol hanem a látványról és oke egyrészt jó de nem azért mert zene hanem mert pl egy trailer vagy egy rövid történet de teljesen elvonja a figyelmet minden másról...! Borzasztó... olyannyira hogy a gfriend a mostani zenei shown az előző számukat játszottak nem az újat amit most adtak ki... (hozzA teszem Az uj az nagyon szexualizálva van... amihez a gfriend “hozzájárult” értitek... hozzájárultak 😂😅 miközben olvastam olyanokat is hogy elég nehezen merték megmondani a szüleiknek hogy most történni fog egy concept változás.... tegyünk ossze a jeleket azt lehet látni hogy a bighit qurvára elrontja most mind a bts-t mind a gfriendet sajnos a seventeen-ről nem tok mit mondani nem halgattam még meg őket meg a korábbi munkájukat épp ezért ha valaki jobban ismeri őket akkor kérem árulja el mi is zajlik náluk és amióta csatlakoztak a bighit-hez!

(Mondjunk a gfriendnél azert is felkavaró mert a cég igazgató hivatalos interjúban nyilatkozta hogy nem lesz ilyen qurva koncepció...!) szánalmas... 🧐😵😓 olyannyira nem sikerült jol az új zenéjük aztán gondolom mindenki most csillagos egeket várt a lányoknak is szerintem szépen be magyarázták hogy most nagyon be fognak törni... hát igy is lett csak más kép...

Lattam a Twitteren egész nap Napokig! ment a youtube stream... És igy is nagyon kevés nézettsége lett nekik... mert szépen eladták magukat... csak az ő esetükben nem tudnak már vissza térni míg a bts vissza tud azért térni...

2020. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén a Dynamite nekem sem tetszett. Yoongi és Hobi kaptak 3-4% szöveget Jungkook meg például 37%-ot. Értem hogy nem lehet mindig fair az elszotás de azért ez már egy kicsit túlzás szerintem. Mármint nem Jungkooktól, Taetől és Jimintől sajnálom azt hogy sok szöveget kaptak csak az hogy a többiek meg szinte semmit. Mármint ugye ez annyira nem volt az a rap szám szóval értem miért kaptak kevesebb szöveget viszont a mostani számaikból kb az összes ilyen úgyhogy egy kicsit kezd az egész átalakulni egy Jungkook ft Tae és Jimin és a többi tag. Jin meg az MV-ben alig szerepelt, nem kapott külön részt úgy mint a többiek, csak a közös részeknél volt benne. Nekem az On jobban tetszett mint a Boy with Luv mert talán az egy kicsivel másabb stílusú volt viszont most a Dynamite még kevésbé tetszik mint anno a Boy with Luv. Nem annyira rossz (mondjuk nekem alapból a kedvenceim a régebbi zenéik Boy in Luv, Dope, Fire, Not Today, I Need You, Blood Sweat & Tears és még talán az Idol és a Fake love sem volt rossz, a DNA nekem már valahogy nem volt akkor sem a kedvencem de az sem rossz annyira) szóval párszor biztos meg fogom hallgatni így a közeljövőben de biztos nem lesz egy hosszú távú kedvencem.
2020. aug. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
83%
19-es vagyok. Valamit mindig k@rva jól csinálnak, mert egy hallgatás után egész nap ez megy a fejembe. Amúgy most akkor megdöntötte a Bp nézettségi rekordját? Ugye egy nap alatt a BP legutóbb asszem 83 milliós megtekintést generált. Viszont nemtudom hogy a BTS mennyit szedett össze egy nap alatt. Most 120 millió körül jár
2020. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
#28 Megdöntötték 98.3 millió volt. Én azért sajnálom hogy nem jött össze a 100M mert az volt úgymobd a cél de ez is egy szép teljesítmény és én ennek is nagyon örülök. (Amúgy még 53 milliónál a Youtube levont a nézettségből és 50 millió lett szóval ha ez nincs akkor meg lett volna a 100M)
2020. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ti örültök, bár én ezt a nézettség mániát sem értem nagyon.
2020. aug. 22. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!